به خدمات 24 ساعته زرین اکسچنج اعتماد کنید!

۵ ویژگی اصلی دارندگان بیت کوین که قبل از خرید بیت کوین باید بدانید

۵ ویژگی اصلی دارندگان بیت کوین که قبل از خرید بیت کوین باید بدانید

بحث بیت کوین هرروز بیشتر میشود و انتقادهای سریع از آن به شکل پیوسته کاهش میابد که قادر است بیانگر تأثیر‌ رفتارهای خوشبینانه در سال ۲۰۲۰ باشد. سیلواین سارل (Sylvain Saurel)، کارشناس و سرمایه‌گذار بیت کوین، در مقاله‌ای که روزهای اخیر نوشته است، در کنار بیان اهمیت و شکوفایی بیت کوین در برابر سیستم مالی کنونی ایالات متحده، به ۵ ویژگی اصلی دارندگان بیت کوین پرداختند که هر سرمایه‌گذار بیت کوین میبایست در خود آن را پیدا کنند تا به موفقیت مورد نظر خود دست یابند.

هر روز، افراد زیادتری به‌ طرف بیت کوین می‌روند. اشخاصی که هنوز کاری انجام نداده اند حساس‌تر از پیش میباشند، زیرا در حال حاضر تردید‌هایی حائز اهمیتی در مورد سیستم کنونی پولی و مالی وجود دارد. در انتها، این اشخاص نیز چشم خود را به نقایص سیستم مالی فعلی باز مینمایند، سیستمی که در اوت ۲۰۲۱ (مرداد ۱۴۰۰)، پنجاهمین سالگرد شروع به فعالیت خود را جشن خواهد گرفت. این سیستم را که به شکل موقت بوسیله ریچارد نیکسون، رئیس‌جمهور وقت ایالات متحده، به اجرا درآمده بود، می‌توان مانند به آزمایشی بیان کرد که نتیجه مطلوبی در پی نداشت. عدم‌توازن در این سیستم هر روز بیشتر قابل حس است و بدتر از این، با آسیب مالی به میلیون‌ها شخص در سرتاسر کره خاکی، هر روز ویرانی های بدتری به بار می‌آورد.

بیت کوین؛ تنها جایگزین مناسب سیستم مالی در آینده

اعتبار بیت کوین به‌عنوان تنها جایگزین دارای استحقاق کافی برای خروج از دور باطل سیستم کنونی که در آن گیر کرده ایم، هرروز رو به افزایش است.

این چشم‌انداز صحیح میباشد و خیلی  از اشخاص را به سمت خرید بیت کوین مشتاق میکند. اگر در وضعیتی هستید که جهت خرید بیت کوین، احساس آمادگی در خود دارید، میبایست برای آخرین بار به شما نکاتی را گوشزد کنم تا ورودتان به انقلاب بیت کوین تنها از روی تقلید نباشد.

جهت موفقیت و دریافت لذت بیشتر در دنیای بیت کوین، باید ۵ ویژگی اصلی دارندگان بیت کوین را در خود احساس کنید. اگر این ویژگی هارا را ندارید، از همین الان می‌توانم به شما بگویم که خرید بیت کوین برای امری خالی از لطف است..

از آنجا که من (نویسنده: سیلواین سارل) طرفدار بیت کوین میباشم، هدفم هیچوقت دلسردکردن همیشگی شما از خرید این ارز دیجیتال نخواهد بود. برعکس، من بر این باورم که خرید بیت کوین و ورود به این انقلاب بی مثال، زندگی شما را دستخوش تغییر خواهد کرد.

با این وجود، جهت اینکه انقلاب بیت کوین زندگی شما را همراه خود تغییر دهد، باید از راه درست آن به آن داخل گردید. این به‌معنای بالابردن دانش شما در خصوص محدودیت‌های کنونی تان میباشد. چنانچه در این زمینه نقاط ضعفی را در خود احساسا میکنید، به شما پیشنهاد میکنم با افزایش سطح علم و آگاهی خود، در جهت پیشرفت خود فعالیت کنید.

سپس، قادرید وارد شوید و بهترین موقعیت ها را برای خود بسازید. به سراغ ۵ ویژگی اصلی دارندگان بیت کوین که بسیار مهم است برویم:

۱. انگیزه‌داشتن جهت یادگیریِ بیشتر

سیستم آموزشی سنتی به احتمال زیاد ذهن شما را اسیر یک روش بخصوص تفکر کرده. شما در این سیستم هیچوقت نکته بخصوصی در خصوص پول یا اقتصاد نخواهید آموخت. همه‌چیز در سیستم آموزشی به‌ شیوه ای پیش خواهد رفت که در خصوص اینگونه مسائل، به شکل کامل ناآگاه خواهید ماند.

هنری فورد معروف، علت این مسئله را به درستی شرح داده است :

خیلی خوب است که مردم کشور چیزی در مورد سیستم پولی و بانک‌داری ما نمی‌دانند، چون اگر می‌دانستند مطمئن هستم که پیش از صبح فردا، انقلاب می‌شد.

هنری فورد – کارآفرین افسانه‌ای

۵ ویژگی اصلی دارندگان بیت کوین که قبل از خرید بیت کوین باید بدانید

قبل از خرید بیت کوین، باید خودتان به این امر دست یابید که چرا سیستم کنونی پر از مشکل و نقص میباشد. باید به مقدار کافی تحقیق کرده باشید تا در انتها، چشم‌تان به این واقعیت زشت باز شود: سیستم کنونی قابل‌اصلاح نمیباشد.

فط در شرایطی می‌توانید به این میزان از فهم برسید که همیشه مشتاقانه در پی یادگیری نکات زیادتری باشید.

این مسئله از راه مطالعه بیشتر امکان‌پذیر میباشد. باید بتوانید زیاد مطالعه داشته باشید. این یکی از اصلی ترین ۵ ویژگی اصلی دارندگان بیت کوین است. بیت کوین شما را مجاب میکند که در خصوص مباحث مختلف فکر کنید و تصمیم‌گیری نمایید. موفقیت بیت کوین در این واقعیت پنهان است که به سبب وجود بیت کوین، هرکس اختیار دارد هر نظری در خصوص حقیقت در اختیار داشته باشد.

اگر این قابلیت اصلی از میان ۵ ویژگی اصلی دارندگان بیت کوین را در خود پیدا نمیکنید، بهتر است هیچوقت بیت کوین نخرید؛ چراکه، دیر یا زود، از فعالیت خود دلسرد خواهید شد.

۲. اطمینان حقیقی به بیت کوین

۵ ویژگی اصلی دارندگان بیت کوین که قبل از خرید بیت کوین باید بدانید

اشخاصی که تمایل خوبی برای یادگیری در اختیار ندارند و از انتخاب بیت کوین دلسرد می‌شوند، اطمینان حقیقی به انقلاب بیت کوین نخواهند داشت.

در مارس ۲۰۲۰ (اسفند ۹۸)، زمانی که قیمت بیت کوین به ۳,۸۰۰ دلار رسید و ۵۰ درصد از ارزش خود را به باد داده بود، باید اعتماد زیادی به انقلاب این ارز دیجیتال در اختیار داشتید.

اشخاصی که به بیت کوین اعتماد ندارند، در زمان افت قیمت، هر چه بیت کوین در اختیار دارند، می‌فروشند و دچار ضرر میشوند.

باید این واقعیت را قبول کنید که بیت کوین یک انقلاب حقیقی مالی میباشد. بیت کوین، بیشتر از اینکه یک فناوری باشد، یک پول میباشد. از اینکه ارز دیجیتال دیگری با فناوریِ نسبتا منسب تری عرضه شود و جای بیت کوین را بگیرد، هیچوقت هراس نداشته باشید.

رقابت مهم نه در خصوص فناوری، بلکه در خصوص قابلیت های پولی و مالی میباشد و در این زمینه، انقلاب حقیقی قبل از این با بیت کوین به حقیقت پیوسته است.

بیت کوین یک نوآوری بدون مثال در تاریخ بشر بشمار میرود. از این به بعد، بیت کوین به‌ مرور زمان بهبود پیداخواهد کرد تا هربار به نسخه پیشرفته تر و کامل‌تری بدیل شود.

این اعتماد و اطمینان تمام به بیت کوین به شما کمک خواهد کرد تا بهترین استراتژی در دستس را انتخاب نمایید. بهترین استراتژی مناسب البته ساده‌ترین آن میباشد: یک هودلر (HODLer) بیت کوین شوید و برای طولانی مدت این ارز دیجیتال را نگهداری نمایید. به بیت کوین اعتماد کنید زیرا اعتماد یکی از ۵ ویژگی اصلی دارندگان بیت کوین میباشد.

۳. صبور بودن

جهت اینکه به یک هودلر بیت کوین تبدیل شوید، باید قادر باشید صبر پیشه نمایید. خیلی از افراد هودل‌کردن بیت کوین را یک استراتژی حوصله سربر خطاب میکنند. حق با آنها میباشد! و دقیقاً به همین سبب میباشد که هودل‌کردن بیت کوین تا این اندازه خوب جواب داده است. در حقیقت در میان ۵ ویژگی اصلی دارندگان بیت کوین ، صبور بودن در هودل کردن یکی از ارکان موفقیت شما خواهد بود.

جورج سورسِ میلیاردر گفتگویی عنوان کرد:

اگر سرمایه‌گذاری سرگرم‌کننده است و اگر در سرمایه‌گذاری به شما خوش می‌گذرد، احتمالاً هیچ درآمدی ندارید. سرمایه‌گذاریِ خوب کسل‌کننده است.

جورج سورس – سرمایه‌گذار بزرگ

۵ ویژگی اصلی دارندگان بیت کوین که قبل از خرید بیت کوین باید بدانید

بیت کوین بازی نمیباشد، بلکه بیت کوین یک موضوع بسیار حیاتی است؛ انقلابی حقیقی که در برابر چشمان شما در حال رخ دادن است. با خرید بیت کوین، شما آگاهانه از انقلابی حمایت خواهید کردد که در سر دارد در آینده، جهان مناسب تری برای همه بوجود بیاورد.

برای تحقق انقلاب بیت کوین به تمام پتانسیل خود، فرصت کافی نیاز است. اگر قادر نیستید به قدر کافی صبر پیشه کنید، بیت کوین خریداری نکنید؛ چون امکان دارد به سبب بی‌صبری خود، تصمیم‌های نامناسبی بگیرید.

بعضی از این تصمیم‌های نامناسب که امکان دارد شما را وسوسه کنند، از این قرار است:

  • خرید ارز دیجیتال کم ارزشی که ادعا دارد بیت کوین بعدی میباشد. مناسب است به یاد داشته باشید که خود بیت کوین در حقیقت، بیت کوین بعدی خواهد بود.
  • تریدری بیت کوین (خریدوفروش مرتب) در صورت نداشتن مهارت‌های بخصوص جهت تریدری
  • فروش بیت کوین‌ها در زمان کاهش قیمت، با ترس از اینکه نرخ بیت کوین به صفر کاهش یابد.

لذا با یان تفاسیر، قبل از خرید بیت کوین مناسب است بیشتر روی این موضوع فکر کنید. اگر قادر نیستید به‌ مقدار کافی صبر پیشه کنید، شاید در خصوص بیت کوین و به‌ شکل کلی پول، دانش کافی ندارید. در این وضعیت، نکته نخست این مقاله را دوباره بخوانید.

روزی که خودرا اماده ورود به این انقلاب دانستید، از این موضوع که هودل‌کردن بیت کوین، استراتژی حوصله سربری است، خوشحال خواهید بود. این امر به شما زمان بیشتری می‌دهد تا علم خود را در خصوص بیت کوین بالا ببرید.

۴. کنترل احساسات

در نقل قول پیش از جورس سورس، او به‌ دقت توضیح داد که چرا سرمایه‌گذاری را نباید مانند تفریح دانست. یک سرمایه‌گذاری با سرانجام خوب، یک سرمایه‌گذاری حوصله سر بر است. قسمت سرگرم‌کننده این داستان، جستجو جهت مورد سرمایه‌گذاری میباشد. این جستجو فقط ۱ درصد از زمان مورد نیاز برای یک سرمایه‌گذاری موفق را در بر خواهد گرفت.

مابقی ۹۹ درصد زمان سرمایه‌گذاری، باید صر پیشه کنید و منتظر تصمیم‌گیری مناسب خود بمانید.

با بودن بیت کوین، شما سرمایه‌گذاری موفق خود را یافته اید. چنانچه به انقلاب بیت کوین، اعتماد تمام و کمال را داشته باشید، قادر هستید از موفقیت سرمایه‌گذاری خود نیز کاملا مطمعن باشید. مابقی تنها به صبر و حوصله شما وابسته است. اگر صبر پیشه کنید، می‌توانید احساسات خود را در دست خود بگیرد. از میان ۵ ویژگی اصلی دارندگان بیت کوین، صبر از اهمیت زیادی برخوردار است.

مثالی مناسب از اشتباه‌هاتی که افراد به سبب کنترل‌نداشتن بر احساسات خود، مرتکب میشوند:

کمی قبل، دیوید پورتنوی (David Portnoy)، شخصیت معروف اینترنتی، یک ویدئوی بسیار خوبی را آپلود کرد و گفت که بیشتر از ۲۵۰,۰۰۰ دلار بیت کوین خریداری کرده است. او که به هیجانی‌بودن در فضای اینترنت معروف میباشد، توضیح داد که در سر دارد با این سرمایه‌گذاری، میلیون‌ها دلار سود را برای خود فراهم کند.

۵ ویژگی اصلی دارندگان بیت کوین که قبل از خرید بیت کوین باید بدانید

بعد از آن، در عرض کمتر از ۱۵ روز، زمانی که نرخ از ۱۲,۴۰۰ دلار به ۱۱,۲۰۰ دلار کاهش یافت، دیوید پورتنوی از هراس باختن سرمایه، موجودی بیت کوین‌ خود را به فروش رساند. این مقدار کاهش بیت کوین طی چند ساعت، مسئله زیاد ترسناک و عجیبی برای طرفداران اصیل بیت کوین نمیباشد.

اشخاصی که وقت خود را برای مطالعه بیت کوین و شیوه کارکرد آن مصرف مینمایند، به درستی با این امر اشنا شده اند که نوسانات بیت کوین اغلب یک ویژگی این ارز دیجیتال میباشد و نه یک مشکل.

شما قادرید نوسانات را تبدیل به مناسب ترین راه جهت دریافت سود کنید، ولی تنها در شرایطی که اعتماد حقیقی به بیت کوین داشته باشید. با عرض تاسف، فراز و نشیب های قیمت بیت کوین تبدیل به نامناسب ترین دشمن دیوید پورتنوی گردید و او بیت کوین‌های خود را با زیان به فروش رساند. در این داستان، پورتنوی بیشتر از ۲۵,۰۰۰ دلار دچار ضرر شد.

نکته حائز اهمیت اینجا است که پورتنوی دومرتبه به سبب هیجانات خود، به دنبال بازار سهام رفت و اعلام کرد که بازار سهام خیلی بهتر از بیت کوین میباشد.

برای من (نویسنده)، این مثالی از فردی است که بیت کوین را فاقد درک و فهم از انقلاب بیت کوین تهیه کرده است. زمانی که قیمت بیت کوین کاهش یافت، دیوید پورتنوی به احساسات خود این اختیار را داد تا بر او پیروز شوند و متضرر گردید. به عقیده من کنترل احساسات یکی از اصلی ترین در میان، ۵ ویژگی اصلی دارندگان بیت کوین میباشد.

اگر قادر نیستید احساسات و هیجانات خود را در دست خود بگیرید و صرفاً با توجه به حس درونی خود تصمیم‌ های خود را میگیرید، بیت کوین به هیچ وجه مناسب شما نخواهد بود.

۵. داشتن چشم‌انداز طولانی مدت

۵ ویژگی اصلی دارندگان بیت کوین که قبل از خرید بیت کوین باید بدانید

اگر شما از میان ۵ ویژگی اصلی دارندگان بیت کوین چهارتای قبلی را در اختیار داشته باشید، مورد پنجم به خودیه خود برای شما شکل میگیرد: داشتن چشم‌اندازی طولانی مدت.

در بازار بزرگ بیت کوین، باید چشم‌اندازی طولانی مدت برای خود در نظر بگیرید.

اگر بیت کوین خریداری مکنید و به این فکر هستید که طی یک سال پیش رو، قدر باشید از آن سود قابل‌ توجهی به دست بیاورید، در اشتباه میباشید و به‌زودی با ناامیدی زیادی روبه‌رو میشوید. بیت کوین چیزی فراتر از یک نقشه یک‌شبه پولدارشدن میباشد. بیت کوین شما را از دور نادرست فقری که سیستم مالی کنونی شما را در آن محصور کرده است، نجات خواهد داد.

بیت کوین در سر دارد جهانی زیباتر برای همه فراهم کند، جهانی عادلانه‌تر که در آن همه اشخاص، موقعیت های برابری در پیش رو داشته باشند

این اتفاق یک‌شبه به حقیقت پیوند نخواهد خورد. در زمان خرید بیت کوین، باید قادر باشید دیدگاهی طولانی مدت در اختیار بگیرید. به این صورت، قادر هستید بهترین استراتژی موجود در جهان بیت کوین را برای خود فراهم کنید:

  • خرید بیت کوین
  • هودل کردن بیت کوین
  • تکرار دو مرحله پیش

این استراتژی ممکن است ساده به نظر بیاید ولی، از اغاز پیدایش بیت کوین، فعالیت خود را اثبات کرده است. اغلب، ساده‌ترین استراتژی‌ها، بهترین استراتژی‌ها میباشند. این امر در خصوص بیت کوین نیز صدق میکند.

چنانچه این استراتژی را با تمام جزئیات به واقعیت خود وارد کنید، در بلند مدت مسیر درست خود را،  به شما نشان خواهد داد.

هرچه زمان زیادتری سپری میشود، بیشتر میفهمید که بیت کوین به چه صورتی در این جهان بدون نظم، به زندگی شما کیفیتی فوق العاده‌ ارمغان آورده است: امکان آینده‌نگری در عوض اینکه تنها محدود به زمانی کوتاه‌مدت باشید.

جمع‌بندی

بیت کوین زندگی کسانی را دچار تغییر میکند که پتانسیل آن جهت جهان آینده را بخوبی میفهمند و طرفداران واقعی انقلاب بیت کوین میباشند. تمام طرفداران بیت کوین به شما این را میگویند که بیت کوین زندگی آنها را دچار تغییرات کرده است. با در نظر گرفتن نقص های سیستم مالی کنونی، ما در حال حاضر، با بیت کوین، یک گزینه جایگزین و صدالبته بهتر را در اختیار داریم.

اگر ۵ ویژگی اصلی دارندگان بیت کوین را که در بالا گفتیم را در اختیار دارید، قادر هستید بیت کوین خریداری کنید و از لذت مشارکت در انقلاب این ارز دیجیتال سهیم باشید. در ضمن، اگر تا به حال بیت کوین خریداری نکرده اید، به شدت پیشنهاد میکنم که دست بکار شوید.

سعی کنید بیشتر تحقیق کنید و هنگامی‌که زمان آن نزدیک شود، درک خواهید کرد که بیت کوین تنها جایگزین ما در جهان امروزی بشریت میباشد و بیت کوین بعدی تنها فقط خوده بیت کوین است.

دسته بندی

ما چطور می توانیم کمکتان کنیم ؟

مجموعه پشتیبانی زرین اکسچنج، آماده هر گونه مشاوره رایگان در تمام زمینه ها به کاربران گرانقدر می باشد.

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.