به خدمات 24 ساعته زرین اکسچنج اعتماد کنید!

هیوبی توکن Huobi Token متعلق به صرافی Huobi

هیوبی توکن Huobi Token متعلق به صرافی Huobi

Huobi یکی از سه صرافی دارایی دیجیتال محبوب جهان محسوب میشود. این فعالیت با نشانه مخصوص خود، که با عنوان Huobi Token هیوبی توکن بر سر زبان ها افتاده است فعالیت می کند. جهت تجارت در صرافی ها از قبیل Bibox ، Huobi Global ، HitBTC و سایر موارد قابل قبول میباشد. جهت فهم بهتر این مسئله، راهنمای زیر بررسی و تحلیل واضحی از آنچه هیوبی توکن Huobi Token میباشد، تاریخچه سپری شده آن شیوه فعالیت آن، ویژگی های مثبت و منفی و آنچه را که باید پیش از خرید در نظر داشته باشید در اختیار شما قرار خواهد داد.

هیوبی توکن ( Huobi Token ) چیست؟ تاریخچه مختصر و اینکه به چه نحوی فعالیت می کنند؟ مزایا و کاستی ها و حالا تقریبا آماده خرید میباشید؟

هیوبی توکن Huobi Token متعلق به صرافی Huobi

Huobi Token هیوبی توکن چیست؟

Huobi Token هیوبی توکن یک سرمایه دیجیتالی با عدم تمرکز تحت اتریوم (با ERC 20) میباشد که بوسیله گروه Huobi برنامه ریزی شده است. با توجخه به سیستم توکن، دارایی از راه blockchain مدیریت و صادر خواهد شد. این به عنوان یک پیشنهاد سکه نخستین (ICO) طبقه بندی نخواهد شد چراکه فعالیت آن شامل یک برنامه وفاداری میباشد که عمدتاً جهت کاهش هزینه های صرف شده در زمان تجارت با بهره از دیگر ارزهای رمزپایه برنامه ریزی شده است. این توکن حدودا با همان مفهوم Binance فعالیت می کند که حداکثر 50 درصد از هزینه های معاملاتی را فراهم میکند.

تأمین هیوبی توکن Huobi به شکل دائم 500 میلیون ثابت میباشد. این اندازه جهت ارائه اهداف متنوع به سه بخش تقسیم خواهد شد ، یعنی:

300 میلیون توکن (تقریبا 60 درصد): جهت خرید سود کاربرانی که با خرید محصولات Huobi قصد دارند سود دریافت کنند.
نشانه های 100M (تقریبا 20 درصد): جهت مشوق های تیمی برای مدت زمان 4 ساله بدست بیاورید.
علائم 100M (تقریبا 20 درصد): جهت هدیه دادن به کاربران وفادار Huobi با هدایا و مشوقها. این نشانها در ضمن جهت حمایت مالی از فعالیت Huobi استفاده میشوند.

هیوبی توکن Huobi Token متعلق به صرافی Huobi

تاریخچه مختصری از هیوبی توکن Huobi Token

اولین هیوبی توکن Huobi Token در آغاز سال 2018 در چین عرضه گردید. خلق کننده آن عمدتا کاربران را از بازارهای جنوب شرقی آسیا انتخاب کرده بود (این موضوع توضیح می دهد که چرا حضور Huobi توکن نسبت به دیگر مناطق جهان بیشترین درصد را در اختیار دارد).

این نشانه‌ها از دیگر نشانه‌های مشترک وفاداری مثل (Binance Coin (BNB پیروی مینمایند. ظهور BNB به شکلی موفقیت آمیز بود که به سرعت به برجسته ترین سیستم عامل های تجاری مبدل گردید و در مناسب ترین نشانه های جهان قرار گرفت. با این وجود، هراندازه کاربران بیشتر علاقه داشته باشند ، قیمت آن بیشتر میشود. این مبادلات دیگری که الهام گرفته از موقعیتی جهت فراهم کردن نشانه ای جایگزین میباشدکه نه تنها آنها را به ثروت میرساند بلکه امیدوارم به همان موفقیت یا حتی بیشتر از آن نیز دست پیدا کنند. گروه Huobi یکی از این علاقه مندان محسوب میشود. تمام آن چیزی که منجر به پیدایش نشانه های Huobi در 22 ژانویه 2018 گردید.

سپس، گروه 300 میلیون توکن در طول زمان 15 روز را در بسته های بخصوص با تخفیف مناسب در اختیار کاربران حرفه ای خود قرار داد. هر روز این مجموعه دسته ای از نشانه ها را برای کاربران فراهم میکند و آنها را به شکل مبتنی بر نخستین سرویس توزیع خواهد کرد. به همین سبب، Huobi تصمیم اتخاذ کرد تا نشانه را به شکل پیشنهاد نخستین سکه طبقه بندی ننماید.

این گروه علاوه بر این تصمیم گرفت از استراتژی های متنوع توزیع توکن بهرمند شود ، مزایای دیگری را فراهم کند، و بازارهای بخصوصی را هدف قرار دهد تا از فرایند سکه های Binance فراتر قدم بگذارند. با اینکه تلاش های آنها اثرگذار بود و نقاط موفقیت آمیز در نظر گرفتهگردیدند ، ولی سکه های Binance هنوز هم مناسب ترین نشانه های معاملات بشمار میاییند.

بر اساس گزارش ها، توکن های Huobi در یک موقعیت مناسب جهت مهار قوانین دشوار و سخت تنظیم گردیده بوسیله دولت چین در مقابل تجارت رمزنگاری شده ایجاد گردیده اند. در واقع، قوانین نوین تصویب شده اند، حجم معاملات Huobi را در سال 2017 تقریبا 95 درصد کمتر شد. جهت بازیابی مشغله مشتری، این گروه با ایده هیوبی توکن Huobi Token به میدان آمد. با نگاهی به قبل، گروه Huobi در حال حاضر باید به این تصمیم گیری در خصوص نقطه اوج افتخار نماید، چراکه به آنها یاری داد تا ضررهای خود را دوباره برگردانند و علاوه بر این قدرت خود را جهت بازیابی از موقعیت های کاری سخت تر نمایان کنند.

حال، این نشانه در تمام نقاط جهان کشش زیادی برای خود دست و پا کرده است. جهت اطلاع از مقدار ارزش توکن ها، رتبه بازار و شکاف آنها، حجم 24 ساعته، عرضه در گردش و مجموع عرضه از میان دیگر داده های مرتبط

هیوبی توکن Huobi Token متعلق به صرافی Huobi

Huobi Token هیوبی توکن ها چطور فعالیت می کنند؟

جهت به دست آوردن نشانه های Huobi، میبایست کارت های Point را در Huobi تهیه کنید. راه دیگر جهت دستیابی به آنها عضویت در برنامه استخدام شوالیه های Huobi میباشد– اغلب این علائم به شکل پاداش برای کاربران تازه و اعضای موجودفراهم میشود. سپس توکن ها قادر هستند در مقابل بیت کوین، اتریوم و USDT در ماملات شرکت نمایند.

قلاب بنیادی آنها تخفیف های بی شماری میباشد که کاربران در زمان خرید و فروش در بورس هووبی از آن برخوردار میباشند. جهت لذت بردن از اینگونه تخفیفاتی ، امکان خرید دسترسی عضویت VIP در بورس از راه بلیط های VIP موجود در سطوح متنوع  محیا شده است:
VIP 1 (120 نشانه در ماه): تخفیف معاملات 10 درصدی.
VIP 2 (600 نشانه در ماه): 20 درصد تخفیف معاملات.
VIP 3 (1200 نشانه در ماه): 30 درصد تخفیف معاملات.
VIP 4 (6،000 نشانه در ماه): 40 درصد تخفیف معاملات.
VIP 5 (12000 نشانه در ماه): 50 درصد تخفیف معاملات.

همانطور که مشاهده میکنید چنانچه بسته عضویت VIP شما بیشتر باشد، تخفیف های بیشتری نیز دریافت میکنید. به غیر از آن ، در دست داشتن Tokobi Tokens شما را کمک میکند به اتفاقات منحصر به فرد دست یابید – به عنوان نمونه. شما جزو نخستین افرادی هستید که به خریدهای تازه ترین ارزهای ذکر شده در بورس رابدست میاورید. همچنین ، شما قادر به رأی دادن و پشتیبانی از سکه ها و نشانه های مورد علاقه خود در لیست دارایی های دیجیتال خودمختار (HADAX) میباشید.

به یاد داشته باشید، در اختیار داشتن نشانه های Huobi شما را واجد شرایط دریافت گاه به گاه هوای استخر Huobi می نماید. هر روز ، گروه Huobi بررسی و تحلیل Huobi Token Blockchain را صورت میدهند و سپس رایانه های Huobi Tokens را برای کاربران فراهم میکنند. تا هنگامی که نشانه های شما در یک کیف پول تبادل Huobi نگهداری شود ، شما تضمین مینمایید که هر روز از خواب برخیزید و یک منبع جدید از توکن های استخر Huobi را از بخش هوایی بدست بیاورید.

هیوبی توکن Huobi Token متعلق به صرافی Huobi

مزایا و کاستی های Huobi Token

مزایا:
1: دسترسی مناسب و زودهنگام به اتفاقات مهم رمزنگاری Huobi.
2: پاداش و جایزه از برنامه های بازپرداخت گروه Huobi و از تجارت با دیگر ارزهای رمزگذاری شده در بورس.
3: به ارزهای رمزنگاری مورد نظر خود رای داده و دیگر تصمیمات اصلی مبادله را بگیرید.
4: بسته به برنامه VIP شما برمیگزینید ، نشانه ها به شما این اجازه را میدهند در زمان تجارت با دیگر ارزهای رمزپایه ، از تخفیف های بسار خوبی بهره مند باشید.
5: Exchange Huobi به شما اجازه تجارت بیشتر از 100 جفت متنوع را می دهد.
6: از Huobi سود سودآوردریافت میکنید.
7: مراقبت از توکن .
8: خرید و فروش نشانه ها در بورس با امنیت بالا.
9: پشتیبانی از ستارگان و دوستانه مشتری مراقبت از گروه Huobi ، به آسانی از راه تلفن ، ایمیل ، رسانه های اجتماعی و یا سیستم بلیط.

کاستی ها:
1: در بازارهای آسیا فعالیت کنید: گروه Huobi ، بازار آسیا به خصوص چین را در بر میگیرد و به شکل مستقیم واریز یوان را میپذیرد و تجارت را با ارز قابل قبول محلی صورت میدهند. دیگر کاربران از دیگر نقاط جهان امکان دارد احساس بیقراری نمایند.
2: پشتیبان تهیه شده بوسیله USDT با خطرات زیادی در ارتباط میباشد. کارشناسان صنعت نسبت به در دسترس بودن دارایی های ذکر شده جهت تهیه نسخه پشتیبان آن دچار شک میشوند.
3: امنیت مشکوک، در قدیم گزارش هایی با مضمون هک شدن این مبادله عرضه شده بود که یک حادثه در راستای از بین رفتن بیشتر از 12،000 BTC گردید.
4: هزینه های زیاد تجارت بعضی سکه ها. دیگر صرافی ها هزینه های برداشت خیلی ارزان قیمت در بعضی از سکه ها مثل 0.001 BTC و 20 USDT را فراهم میکنند.

تقریبا آماده خرید Huobi هستید؟

پیش از خرید هیوبی توکن ، شما میبایست سه عامل بنیادی را در نظر بگیرید:
1 :زمینه های نرم افزاری Huobi توکن ها تنها از راه این پلتفرم جهت فروش در دسترس میباشند از این رو شما میبایست دانش کافی در خصوص شیوه فعالیت و عوامل مؤثر بر حجم معاملات آن در اختیارداشته باشید.
2 :الگوی عرضه و توزیع. مهم میباشد که اندازه هیوبی توکن ها در گردش از بازار را از هنگام خرید در نظر داشته باشید. در ضمن باید تجزیه و تحلیل نمایید که چه اندازه به افرادی که کارتهای امتیاز و راههای اضافی را که قادر هستید جهت دریافت نشانه های بیشتر خریداری کنید اختصاص یافته اند. هر دو الگوی عرضه و توزیع اغلب در معرض برنامه 4 ساله جادوگری قرار گرفته اند.
3 :بازخرید. Huobi به شکل مرتب علائم را خریداری مینماید و آنها را در صندوق حمایت از کاربر Huobi ذخیره می نمایند. همان شکل که بوسیله شرکت توضیح داده شده است، چنین تکنیکی محافظت از منافع کاربران را در صورت ضرر نا به هنگام ساده می کند.

 

شیوه خرید توکن huobi token

  1. ثبت نام در Huobi: در این امر شما را ملزم به پر کردن مشخصات فردی خود از قبیل آدرس ایمیل معتبر می نماید. علاوه بر این از شما درخواست میشود که رمز ورود خود را وارد کنید و تأیید نمایید. بعد از اتمام فعالیت، قادر هستید روی Send کلیک نمایید.
  2. آدرس ایمیل خود را تأیید نمایید. جهت یافتن پیام با کد ، وارد حساب کاربری ایمیلی شده که در بالا به آن اشاره کردیم.
  3. اغاز به بهره از صرافی هیوبی توکن جهت واریز و برداشت نمایید. جهت بالا بردن مانده یا برداشت سرمایه ، به صفحات وب سایت مربوطه مراجعه کنید.

نتیجه

Huobi Tokens هیوبی توکن  بعد از بررسی مجموع جزئیات مفید که معین می کند cryptocurrency یک سرمایه گذاری عالی است، می گذرد. حجم معاملات خوب آن، نقدینگی زیاد، معاملات با امنیت بالا و پشتیبانی مناسب مشتری از سازندگان آن بسیار اثرگذار میباشد. جای تعجب نیست که رتبه کنونی آنها در سه گروه برتر جهان قرار بگیرد! با این حال، آنچه شما به دنبال آن میباشید و نیازهای بخصوص شما میباشند، چیزی است کمشخص مینماید سرمایه گذاری در این نشانها با ارزش خواهد بود یا خیر. جهت اطلاع از تصمیم خود از اطلاعات بالا بهره ببرید.

 

دسته بندی

ما چطور می توانیم کمکتان کنیم ؟

مجموعه پشتیبانی زرین اکسچنج، آماده هر گونه مشاوره رایگان در تمام زمینه ها به کاربران گرانقدر می باشد.

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *