به خدمات 24 ساعته زرین اکسچنج اعتماد کنید!

مرورگر بریو (Brave) ،ثبت رکورد ۲۰ میلیون کاربر فعال ماهانه

مرورگر بریو (Brave) ،ثبت رکورد ۲۰ میلیون کاربر فعال ماهانه

رکورد تازه بریو

مرورگر پیگیرگریز و دوستدار رمزنگاری بریو (Brave) اعلام نمود که میزان کاربران فعال ماهانه و روزانه آن به ترتیب از مرز ۲۰ و ۷ میلیون نفر گذشته است.

این در صورتی میباشد که با توجه به گزارش گذشته توسعه دهندگان بریو، این مرورگر سال پیش ۸.۷ میلیون کاربر فعال ماهانه و ۳ میلیون کاربر فعال روزانه در اختیار داشته است. این آمار از افزایش ۲۳۰ درصدی تعداد کاربران این مرورگر خبر میدهد.

مرورگر بریو چیست ؟

مرورگر بریو (Brave) بر پایه کرومیوم (Chromium) میباشد که از فناوری رمزنگاری نیز استفاده میکند. در برابر تماشای تبلیغات اینترنتی در Brave، این مرورگر با اعطای رمزارز بومی بت (BAT)، توکنی بر پایه استاندارد ERC-20، به شما پاداش خواهد داد. این در صورتی است که مشاهده تبلیغات اینترنتی از طرف کاربران در مرورگر کروم (Chrome)، فقط به پر شدن حساب‌های بانکی گوگل تمام میشود.

مرورگر بریو (Brave) ،ثبت رکورد ۲۰ میلیون کاربر فعال ماهانه

مرورگر بریو (Brave) خود را با شهرت تمام کردن “سرمایه‌داری نظارتی” یا “فروش اطلاعات شخصی کاربران به کارگزاران طرف سوم” معرفی نموده. اینگونه با بهره از بریو شما به عوض اینکه برده‌ی اطلاعاتی گوگل بمانید،به عنوان نوعی مبارز آزادی خواه فعالیت خواهید کرد.

هرچند، بریو بارها کاربران خود را در راه طولانی دریافت درآمد، ناامید نموده. برای نمونه کاربرانی را که به جستجوی صرافی‌های ارز دیجیتال مشغول بودند را به پیوندهای وابسته و تبلیغاتی خود راهنمایی کرده و در یک بازه زمانی و بدون اطلاع کاربران، به جمع آوری کمک مالی جهت افراد تأثیرگذار مشغول شده است.

آمار خیره کننده مرورگر بریو (Brave)

با این تفاسیر  صرف نظر از سیاست‌ها و رقابت‌های شرکتی، ایده بریو به شفافیت با موفقیت جلو امده است و این شرکت حدودا هر ماه رکورد جدیدی را از خود به جای گذاشته است. با توجه به این تفاسیر، میانگین تعداد مشاهده به کلیک جهت یک کمپین تبلیغاتی در بریو، ۹ درصد گزارش گردیده. این آمار خیلی بالاتر از میانگین ۲ درصد میزان کلیک در صنعت میباشد و در ضمن گزارش شده است که کاربران هر ماه بیشتر از ۲ میلیارد تبلیغ را میبینند.

با این وجود سهم بازار بریو هنوز هم اندک است و نمی‌توان در هیچ یک از نمودارهای بزرگی که سهم بازار جهانی مرورگرها را تحلیل مینماید، رد پاییاز Brave مشاهده نمود. در طرف دیگر، بر اساس آمار استیت کانتر (Statcounter) مرورگر کروم گوگل سهمی ۶۶.۱۲ درصدی از بازار مرورگرها را در دست گرفته است.

دسته بندی

ما چطور می توانیم کمکتان کنیم ؟

مجموعه پشتیبانی زرین اکسچنج، آماده هر گونه مشاوره رایگان در تمام زمینه ها به کاربران گرانقدر می باشد.

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *