به خدمات 24 ساعته زرین اکسچنج اعتماد کنید!

آموزش جامع صرافی coinex به صورت گام به گام

آموزش جامع صرافی coinex به صورت گام به گام

ترید در صرافی coinex در حقیقت آغاز فعالیت  با یک صرافی بین المللی میباشد که تیمی حرفه ای و کارآزموده در زمینه ارز دیجیتال پشت آن است. این صرافی از هنگام شروع به کار خود، یعنی سال 2017 با سرپرستی یانگ هایپو قادر بوده بسیار موفق حاضر گردد. اگر علاقه دارید تا شیوه کار و آموزش صرافی coinex را بیاموزید و با این صرافی بیشتر آشنا شوید تا انتهای مطلب با زرین اکسچنج همراه باشید.

البته همواره به خاطر داشته باشید که هم چنان صرافی بایننس یکی از مناسب ترین گزینه ها جهت فعالیت، حتی برای ایرانی ها می باشد و با راهکارهای فراهم شده دررابطه با صرافی بایننس به سهولت قادرید در این صرافی ترید داشته باشید.

صرافی coinex محبوب بین ایرانیان

این صرافی رابط کاربری آسانی در اختیار دارد و این فقط یکی از دلایلی میباشد که این صرافی بین ایرانیان به محبوبیت خاصی دست یافته است. شرکت صرافی coinex در هنگ کنگ قرار گرفته است و زیر مجموعه ای از viaBTC محسوب میگردد. این صرافی با block chair و bitcoin cash جهت قسمت رمزنگاری ارتباط دارد و خیلی از مردم دنیا قادر هستند از آن استفاده نمایند. همواره، توصیه براین است که کاربران ایرانی با آی پی غیر ایرانی از خدمات این صرافی استفاده نمایند.

صرافی coinex با در فراهم کردن یک سیستم معامله اختصاصی به کاربران یاری میدهد تا معاملات پایدار و ایمن داشته باشند. البته این در حقیقت شعار این صرافی نیز میباشد. شما جهت شروع فعالیت در این صرافی در آغاز باید در آن ثبت نام کنید و سپس فعال سازی دو مرحله را به اتمام برسانید. شما پیش از آغاز فعالیت با این صرافی باید اطلاعات زیادی از قبیل راه اندازی اکانت شخصی تا هزینه های مربوط به معاملات را آموخته باشید.

آغاز فعالیت با coinex

جهت پیشروی آغازین و کار با صرافی coinex همانطور که اشاره کردیم باید ثبت نام کنید. به همین جهت، به سایت صرافی وارد شده و در قسمت فرم عضویت سایت coinex اطلاعات درخواستی را ذکر نمایید. بعد از ورود اطلاعات قادر هستید فعال سازی دو مرحله ای را آغاز کنید که از دسترسی آسان و راحت دیگران به حساب تان جلوگیری به عمل می آورد. در حقیقت بدون وجود موبایلتان ورود به اکانت تان در این صرافی تا حدودی ناممکن میباشد.

پس از ثبت نام نوبت به وارد کردن ارز به coinex رسیده است. در این صرافی 60 ارز را می توان خرید و فروش نمود و جهت ورود ارز هایی که در اختیار دارید باید به کمک صفحه wallet اقدام به واریز نمایید. ورود ارز ها به این قسمت چندان دشوار نمیباشد. تنها کافیست depostit را انتخاب کرده و در مرحله بعد آدرس ارز را در آن کپی کنید. همانگونه که بهتر می دانید هر ارز آدرس جداگانه ای خواهد داشت و مقداری نیز برای آن در این پلتفرم در نظر گرفته شده است. یکی از اصلی ترین قسمت های کار با این صرافی این میباشد که حتما مقدار مجازی که برای ارز در نظر گرفته شده است را وارد کنید.

واریز مقدار متناسب هر ارز به شما امکان برداشت آزاد را نیز میدهد. به عنوان نمونه اگر اتریوم را وارد کرده باشید و مقداری کمتر از 0.01 وارد کنید امکان برداشت نخواهید داشت و حتی قادر نیستید آن را بازیابی نمایید. به این دو علت مهم، حتما مقدار حداکثر را در نظر داشته باشید و کمتر از آن وارد نکنید. لذا از ورود چند دقیقه ای طول می کشد تا انتقال انجام شد. در پایان تراکنش تان تایید گردیده و ارز مربوطه در حساب صرافی coinex خواهد بود.

آموزش جامع صرافی coinex به صورت گام به گام

انجام معامله در coinex

جهت انجام معامله در coinex شما میبایست منوی Exchange را انتخاب نمایید. در پایان صفحه ای برایتان پدیدار خواهد شد که نمودار قیمت جفت ارزهایی به نمایش درآمده که معامله آنها انجام میگردد. در پایان با کلیک روی جفت ارز ها قادر هستید به صفحه معامله هدایت گردید. اگر اندکی به محتوای صفحه دقت داشته باشید به آسانی می توانید متوجه گردید که در طرف راست بخشی قرار دارد که در آن فهرست سفارشات خرید و فروش قرار گرفته اند.

جهت خرید و فروش قادر هستید از قسمت زیرین نمودار اقدام داشته باشید. در صرافی coinex شما قادر هستید سه نمونه سفارش انجام دهید. این سه نمونه شامل Limit، Market، stop-limit میباشند. در خصوصو سفارش Limit شما قادر هستید با وارد کردن قیمت و مقدار مورد نظر خود جهت خرید یا فروش اقدام کنید. در صورتیکه سفارشی با نرخ مساوی و مقدار مناسب وجود داشته باشد، سفارش انجام میگیرد.

مزایای بهره از صرافی coinex چیست؟

اشاره داشتیم که خیلی از افراد، بخصوص ایرانیان، علاقه زیادی به بهره از این پلتفرم دارند و معاملات خود را درون صرافی coinex صورت میدهند. فارغ از رابط کاربری ساده و امکان کار کردن با آن بوسیله اشخاص مبتدی، بسیاری از مزایای آن را می توان به شکل موردی شرح داد. از جمله آنها می توان به:

  • ثبت نام آسان و ساده در سایت
  • وجود برنامه تلفن همراه جهت استفاده آسان و بدون دردسر
  • سپرده رایگان و بدون هزینه
  • وجود ساختاری معنین و فاقد ابهام
  • هزینه معاملات کمتر و شفاف
  • و غیره

اشاره کرد. این مزیت ها برای همه کاربران در سطح بین المللی در دسترس است و در واقع تحریم های بین المللی که در خصوص ایرانیان اعنال شده است، بوسیله این سایت اعمال نمیگردد. به همین سبب می توان از آن بدون محدودیت و بدون نگرانی از بسته یا مسدود گشتن حساب کاربری و از دست رفتن سرمایه استفاده نمود. این مورد در ادامه این نوشته بیشتر و به وضوح بررسی خواهد شد.

یکی از اصلی ترین قابلیت های این صرافی این میباشد که قابلیت نقدینگی را جهت شما فراهم میسازد که به این معنی است که یک سرمایه جهت خرید و فروش آسان فاقد تاثیر پذیری روی قیمت عمومی آن قادر است بوسیله کاربران به نتیجه برسد. در حقیقت سرمایه شما به شکل آسان و بدون دردسر به پول و سرمایه نقد تبدیل خواهد شد و از این بابت این یک مزیت بسیار مهم برای این صرافی میباشد.

انواع سفارش های قابل انجام در coinex

در سفارش مارکت یا Market قادر هستید مقدار ارز مورد نظرتان را با توجه به مقدار وارد نمایید تا سفارشتان جهت خرید ارز بر اساس قیمت بازار صورت بگیرد. این شیوه به این صورت عمل می کند که بعد از ثبت سفارش خودتان می توانید با نخستین سفارش در لیست خرید مبادله را صورت دهید.

در سفارش stop-limit هم همانطور که از نامش مشخص است باید به طور شرطی عمل شود. در واقع شما براساس تعیین شرط با توجه به یک قیمت خاص برای یک ارز می توانید یک قیمت و حجم را تعیین کنید و پس از رعایت شروط معامله انجام می پذیرد. البته این مورد نسبت به دو مورد دیگر ضرر زیادی برای کاربران دارد. از این رو توصیه به حداقل رساندن استفاده از آن است.

اما برای خروج ارز دیجیتال، از این صرافی چه باید کرد؟ در حقیقت، شما برای خروج این ارز باید گزینه withdraw را از بخش wallet انتخاب کنید. سپس می بایست آدرس کیف پول خود را به همراه میزانی که قصد برداشت از آن را دارید وارد کنید تا برداشت انجام شود.

البته باید توجه داشته باشید که این سایت برای انتقال ارز دیجیتال برداشتی، کارمزد در نظر می گیرد و این میزان 0.1 درصد از نوع و حجم معامله می باشد. البته برای ورود ارز هیچ نوع کارمزدی از کاربران دریافت نمی شود. اگر قصد داشته باشید تا این میزان را کاهش دهید باید توکن این صرافی را خریداری کنید. این توکن CET نام دارد و ارز داخلی این صرافی به حساب می آید. در صورت خرید شما می توانید با کارمزد 0.05 درصد نقل و انتقال ارز مورد نظر خود را انجام دهید.

نکته ای که باید به آن توجه داشته باشید این است که توکن CET تنها در صرافی coinex معامله می شود و جالب است بدانید که کمترین کارمزد معاملاتی به این سایت تعلق دارد. کارمزد ها برای برداشت ارز در این سایت بسته به نوع آن متفاوت است و تنها به یک رقم خاص وابسته نیست. برای اینکه اطلاعات بیشتری در این رابطه به دست آورید می توانید به بخش برداشت یا وارد کردن ارز در صرافی مراجعه نمایید.

آموزش جامع صرافی coinex به صورت گام به گام

اطلاعات و حقایق جالب در مورد کار با صرافی coinex

در مورد آموزش صرافی coinex و نحوه انجام کار با آن حقایق متعددی وجود دارد که دانستن آنها خالی از لطف نیست و همانطور که در ابتدای مطلب اشاره کردیم، دلیل محبوبیت آن برای ایرانیان به سادگی مشخص خواهد شد.

اگر قصد معامله در این صرافی را دارید باید بدانید که گستردگی مبادلات در این صرافی coinex بسیار قابل تامل است و به شما کمک می کند تا دست آزاد تری برای معاملات خود داشته باشید. در این صرافی، کاربران می توانند ارز های دیجیتال رمز نگاری شده ای مانند اتریوم، تتر، بیت کوین و یا بیت کوین کش را معامله کنند.

کار با پلتفرم coinex ایمن و آسان است و در واقع برای برقراری این امنیت از چندین پروتکل استفاده می شود. محافظت کامل در این صرافی به صورت کامل و با عنوان «محافظت در کل ابعاد» انجام می پذیرد. در نهایت کلیه مبادلات تان ایمن خواهد بود و می توانید بدون دغدغه یا بدون مشکل به انجام مبادله، برداشت یا واریز ارز دیجیتال مشغول شوید.

یکی از مهم ترین مزایای کار با این پلتفرم که برای بسیاری قابل تامل است، وجود رابط مناسب و کاربر پسندی است که کار با آن را برای اکثریت افراد ممکن می کند. استفاده از این پلتفرم آسان است و حتی افرادی که هیچ تجربه کاری در این رابطه ندارند و به نوعی مبتدی هستند می توانند بدون دغدغه و بدون سوالات متفاوت در مورد کار با رابط، از آن استفاده کنند. در نتیجه شما نیازی به کسب تجربه بیشتر برای کار با آن نخواهید داشت. حرکت، برای شما در این صرافی آسان است. بسیاری از افراد به همین دلیل ساده پلتفرم coinex را به مابقی موارد مشابه ترجیح می دهند.

همانطور که می دانید، فرابورس یا otc برای شرکت هایی که به طور رسمی ثبت نشده اند، به عنوان فرآیند نحوه انجام معامله های اوراق بهادار را تعیین می کند. این اوراق برای معامله در یک شبکه قرار می گیرند و این روش چیزی بر خلاف مبادله متمرکز است. اما، پلتفرم coinex محدود و معطوف به یک ارز و معیار خاص ارزی نیست و می توان در آن معاملات فرابورس را سریع و آسان انجام داد. همین مزیت مهم و قابل توجهی برای coinex به حساب می آید که پای خیلی از کاربران را به سمت آن کشانده است.

پلتفرم یا صرافی coinex به تحریم ها و قوانین سختگیرانه آمریکا پایبند نیست. در حقیقت شما می توانید برای انجام معاملات با آسودگی خاطر وارد این سایت شوید و نگران تحریم های بین المللی وضع شده از سوی آمریکا نباشید. اما به چه دلیل؟ در حقیقت این صرافی شعبه خاصی در آمریکا ندارد و از این رو، نادیده گرفتن تحریم های وضع شده برای ایرانیان با معامله در این سایت به نفع آنها تمام می شود. همین مورد، یکی از مهم ترین دلایلی است که بسیاری از کاربران را به سمت آن کشانده است. طبق اطلاعاتی که در سایت الکسا موجود است بسیاری از کاربران این سایت را ایرانیان تشکیل می دهند.

یکی دیگر از مواردی که این صرافی coinex را در بین کاربران ایرانی محبوب کرده، روش پرداخت آن است. در حقیقت، روش پرداخت مناسب coinex الگوبرداری از بایننس (Binance) و Poloniex می باشد که در واقع روش پرداخت امن به شمار می رود. شما برای شروع و انجام معامله باید ارز های دیجیتال مورد نظرتان را از طریق یک پلتفرم جداگانه واریز کنید، به این دلیل که صرافی coinex امکان سرمایه گذاری با ارز های فیات را در اختیار کاربران اش قرار نمی دهد. از این رو برای معامله کردن شما مستلزم واریز از طریق پلتفرم دیگری خواهید بود و نمی توانید از کارت های اعتباری استفاده کنید؛ مانند مستر کارت.

امکان دریافت پاداش نیز در این صرافی وجود دارد. به این صورت که شما با ارجاع دادن دوستان خود یا افراد دیگر به این صرافی می توانید امتیاز کسب کنید. در حقیقت با ارجاع افراد دیگر می توانید توکن CET دریافت کنید.

یکی دیگر از مزایای کلیدی و مهم استفاده از این پلتفرم این است که اکثریت ارز های مهم در آن پشتیبانی می شوند و بسیاری از افراد با وجود همین مزیت به سمت این پلتفرم کشانده می شوند. دریافت ارز دیجیتال به واسطه رای مردم اطمینان بسیاری از افراد را برای انجام معاملات و گرایش به این صرافی بیشتر می کند.

معایب کار با coinex دقیقا چیست؟

مانند هر مورد مشابه دیگری، معایب مشخصی برای کار با صرافی coinex وجود دارد که بهتر است قبل از هرگونه اقدام آنها را در نظر داشته باشید. این سایت سه عیب اساسی دارد. اول اینکه هزینه و یا کارمزد برای برداشت ارز از کیف پول الکترونیکی تان دریافت می شود؛ دوم اینکه امکان پشتیبانی از ارز های فیات وجود ندارد ( به آن در بخش قبل اشاره کردیم)؛ و سوم اینکه یک مقدار معین و یک حد مشخص برای سپرده کردن یا برداشت از کیف پول تان دارید که در حقیقت، عیب آن به حساب می آید و برای بسیاری از کاربران خوشایند نیست.

البته این سه عیب برای صرافی coinex جای مزایای کلیدی آن را پر نمی کنند و همواره برای جلب نظر کاربران مفید واقع می شوند. در عین حال و با علم بر مزایا و معایب این صرافی اگر قصد دارید برای شروع یک صرافی مطمئن را انتخاب کنید و در این حوزه چندان خبره نیستید، پیشنهاد می کنیم که کار با صرافی coinex را آغاز نمایید. این صرافی علاوه بر داشتن رابط کاربر پسند و استفاده آسان به شما امکان برداشت آسان و با کمترین هزینه را می دهد (اگرچه هزینه دریافتی از سوی آن قابل چشم پوشی نیست).

به چه نحوی امنیت را در حساب کاربری coinex مان بالاتر ببریم؟

یک مطلب مهم در آموزش صرافی coinex وجود دارد که در آغاز نوشته به آن اشاره داشتیم. در حقیقت بالا بردن امنیت حساب در شما این اطمینان خاطر را ایجاد میکند تا مطمئن شوید که فردی جز شخص شما به آن دسترسی نخواهد داشت و قادر نیست  ارزی را برداشت یا وارد نماید. ولی چگونگی امن کردن حساب موجود در صرافی coinex خود نیز راهکار هایی را خواهد داشت. جهت این امر ابتدا باید وارد حساب کاربریتان گردید و به بخش امنیت یا security وارد گردید. بعد از ورود به این قسمت هم قادر هستید رمز عبور کنونی تان را تغییر دهید و هم قادر هستید حالت ورود دو مرحله ای را فعال کنید.

به همین جهت ، قسمت احراز هویت دو مرحله ای 2FA نیاز به یک رمز تصادفی خواهد داشت که فقط بر روی موبایل یا حساب گوگل تان قابل دریافت میباشد. در این صرافی امکان فعال کردن رمز تصادفی هم جهت اپ موبایل و هم برای نسخه دسکتاپ به شکل همزمان در دسترس است و این بسته به جهت سلیقه شما میباشد. شما علاوه بر این قادر هستید در قسمت تایید اعتبار معاملات هر گونه فعالیتی که در حسابتان صورت میگیرد را به شکل لحظه ای دریافت نمایید و از این رو متوجه گردید که آیا شخصی غیر از خودتان به حسابتان دسترسی دارد یا خیر!

آموزش جامع صرافی coinex به صورت گام به گام

سطوح تعیین هویت کاربران در coinex

شیوه تایید هویت کاربران در صرافی coinex نیز کاملا واضح و شفاف میباشد. اگر مشتاق به دانستن آن میباشید باید بدانید که این پلتفرم از یک سیستم چند سطحی به این جهت استفاده می کند. در این پلتفرم سه سطح در دسترس است. سطح اول این صرافی جهت بررسی هویت کاربران به افرادی مربوط میگردد که هنوز هویت خود را به تایید نرسانده اند.

مانند خیلی از موارد این چنینی، کاربران فقط باید آدرس ایمیل خود را تایید نمایند یا به سراغ تایید شماره تلفن بروند تا هویت شان مورد تایید سایت قرار گیرد. در حالتی که هویت تان در این صرافی تایید نشده باشد، باز هم امکان انجام معامله و برداشت را خواهید داشت. در حقیقت در این سطح قادر هستید تا 10 هزار دلار آمریکا را از حساب خود برداشت داشته باشید.

سطح بعدی به کاربرانی مربوط است که هویت شان تایید گردیده ولی در مرحله پایه یا بیسیک قرار دارند (basic). در این مرحله کاربرانی که هویت خود را در این صرافی به تایید رسانده اند قادر هستند در یک روز 1 میلیون دلار برداشت کنند. جهت اینکه قادر باشید در سطح پایه ی تایید شده صرافی coinex قرار بگیرید باید اسکن گذرنامه خود را برای تعیین هویت ارائه نمایید.

سطح سوم در حقیقت سطح پیشرفته کار با این صرافی coinex میباشد. در این سطح که به آن تایید هویت پیشرفته گفته می شود شما قادر هستید به عنوان یک کاربر برداشت نامحدود داشته باشید (Advance). در نتیجه محدودیت ها از سر راهتان برداشته خواهد شد. جهت اینکه این سطح برای شما تایید گردد باید با کمک برنامه موبایل خود یا وب کم هویتتان را به تایید برسانید.

بررسی کیف پول در صرافی coinex

شما در صرافی coinex یک کیف پول در اختیار دارید که قادردی از آن جهت ذخیره ارز دیجیتال خود استفاده نمایید. جهت این منظور شما قادردی به لیست بعضی از ارز های اصلی در صفحه اصلی صرافی coinex نگاهی داشته باشید. برای انتخاب آنها باید از گزینه go trade استفاده نمایید که در پایانی ترین قسمت ستون مربوط به ارز مورد نظر قرار گرفته است.

جهت خرید و فروش ارز انتخابی تان قادرید سفارش (limit- Stop-limit- Market) را که در قسمت های آغازین این نوشته به آنها اشاره داشتیم تعیین نمایید. در حقیقت اینها ابزار های ترید در صرافی coinex محسوب میشوند. پیشنهادات این پلتفرم جهت معامله بین صفر تا صد و افزایش های 25 درصدی میباشد؛ حال آنکه امکان انتخاب دستی نیز برای صورت دادن معامله در این صرافی وجود خواهد داشت.

در خصوص مبحث کیف پول در صرافی coinex در نظر داشته باشید که بهتر است از کیف پول آفلاین استفاده نمایید. این امر به جهت افزایش ضریب امنیت صورت میگیرد. کیف پول coinex با اینکه با ضریب اطمینان کافی و بالاست، ولی همیشه توصیه بر این است که از یک کیف پول جداگانه جهت نگهداری ارز های خود بهره ببرید.

این مسئله به سبب وقوع مشکل در سایت یا امکان هک و از دست دادن سرمایه تان پیشنهاد میگردد. با اینکه وظیفه صرافی هایی نظیر coinex این میباشد که امنیت را جهت سرمایه های شما فراهم نمایند، به همین جهت اگر کوین های خود را بر روی یک کیف پول آفلاین انتقال بدهید قادرید مطمئن باشید که جای آنها امن میباشد و هیچ هکری امکان بهره از آنها را نخواهد داشت.

بهره برداری از زنجیره coinex chain در صرافی coinex به صورت غیر متمرکز

صرافی coinex طی وایت پیپری که در سال 2019 منتشر نموده اعلام داشته است که یک زنجیره به اسم coinex chain خواهد داشت. این زنجیره در حقیقت یک زنجیره بومی میباشد که جهت صرافی های غیر متمرکز فراهم میگردد (DEX). این سیستم به کاربران امکان را میدهد تا فعالیت های اجتماعی محور داشته باشند، از قوانین واضح تجاری بهره مند گردند و روی دارایی های خود کنترل داشته باشند.

این زنجیره به جز امکان معامله غیر متمرکز، یک زنجیره هوشمند به اسم smart chain و یک زنجیره حریم خصوصی به اسم privacy chain در اختیار دارد. زنجیره هوشمند smart chain به کاربران این اجازه را می دهد تا از قرارداد های هوشمند استفاده کنند و حریم خصوصی آن به اسم privacy chain این امکان را جهت کاربران فراهم می کند تا از حریم خصوصی با رتبه بالا استفاده کنند. این زنجیره در آینده علاقه دارد تا به یک سیستم کاملا هوشمند و بی نقص مبدل گردد که امکان استفاده  از معماری موازی زنجیره های عمومی را فراهم سازد.

آموزش جامع صرافی coinex به صورت گام به گام

استفاده از coinex در تلفن همراه

شما قادر هستید از نسخه موجود تلفن همراه صرافی coinex جهت معامله استفاده نمایید. برنامه مربوط به این صرافی در اپ استور یا گوگل پلی جهت سیستم عامل های اندروید و آی او اس در دسترس میباشد. در نتیجه بهره و بهره وری از این اپلیکیشن جهت صورت دادن معاملات بیشتر خواهد شد.

جمع بندی نهایی

سرمایه گذاری بلند مدت یا کوتاه مدت در صرافی coinex به خودی خود بسیار مطلوب است و این امکان را برای شما فراهم خواهد کرد تا با زمینه تجارت کریپتوکارنسی بیشتر آشنا گردید. این صرافی اغلب در میان کاربران آماتور محبوب میباشد و برای خیلی از افرادی که تجربه های بیشتری در این حوزه دارند، coinex امکان دارد اصلا جذب کننده وتاقع نشود. با این وجود، نمی توان از مزایای بهره از آن چشم پوشی کنیم و به قابلیت های شفاف مالی و امکان انتقال آسان ارز به کیف پول آفلاین آن بی تفاوت عمل کنیم. در ادامه به بعضی از سوالات تکراری در رابطه با آموزش صرافی coinex خواهیم پرداخت.

  1. امنیت در صرافی coinex تا چه اندازه است؟

همیشه اعلام میگردد که اگر علاقه مند به تجارت کوتاه مدت میباشید می توانید صرافی coinex را انتخاب نمایید؛ به این علت که بسیار امن میباشد و سطوح دسترسی بخصوصی را برای کاربران مختلف فعالخواهد کرد. تایید دو مرحله ای، مهر تاییدی بر این امر میباشد. ولی ممکن است روزی این صرافی نیز نظیر صرافی های برجسته دیگر هک گردد و دارایی های فراوانی به سرقت برود.

  1. آیا coinex در حال پیشرفت است؟

گفته میگردد که این صرافی در حال پیشرفت میباشد و در آینده قابلیت ها و وضعیت بهتری را برای کاربران خود فراهم خواهد نمود. این صرافی جهت کاهش سختی های معامله گران عمل مطلوب و قابل توجهی خواهد داشت که نمی توان از آن چشم پوشی نمود. آموزش صرافی coinex ساده است و فقط در طی یک مدت کوتاه دستتان جهت فعالیت با آن راه می افتد.

  1. آیا برداشت از coinex ساده است؟

بله، با توجه به آنچه در این مطلب توضیح دادمی شما قادرید با طی مراحل کوتاه و بی دردسر برداشت یا واریز با سرعت بالا و آسان را تجربه کنید.

 

دسته بندی

ما چطور می توانیم کمکتان کنیم ؟

مجموعه پشتیبانی زرین اکسچنج، آماده هر گونه مشاوره رایگان در تمام زمینه ها به کاربران گرانقدر می باشد.

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.