به خدمات 24 ساعته زرین اکسچنج اعتماد کنید!

همه چیز درباره سایت Stackoverflow استک اورفلو

همه چیز درباره سایت Stackoverflow استک اورفلو

چنانچه جز گروهی برنامه نویسان میباشید حتما تا امروز اسم سایت استک اورفلو Stackoverflow به گوشتان خورده است. این سایت یکی از محبوب ترین سایت ها جهت پیدا کردن پاسخ پرسش های برنامه نویسی است. هر پرسشی که در زمینه مختلف برنامه نویسی دارید را قادر هستید در کمتر از یک دقیقه برطرف نمایید. ولی آیا استک اورفلو تنها یک فروم جهت پرسش و پاسخ در زمینه برنامه نویسی میباشد ؟ خیر. این سایت ویژگی های دیگری نیز در اختیار دارد. در این مطلب همراه زرین اکسچنج باشید تا با سایت Stackoverflow بیشتر آشنا گردید.

معرفی سایت Stackoverflow

سایت استک اورفلو Stackoverflow در سال 2008 بوسیله Joel Spolsky و Jeff Atwood تاسیس گردید. این سایت بوسیله همه افرادی که جهت یادگیری، به اشتراک گذاشتن دانش خود، همکاری و ساخت مشاغل خود کد می زنند، مورد استفاده قرار میگیرد. محصولات و ابزارهای این سایت به توسعه دهندگان و فن آوران در زندگی و محل کار کمک خواهد کرد. این محصولات عبارت است از: پرسش و پاسخ، کار گروهی Stack Overflow for Teams، مسابقه Stack Overflow for Talent، تبلیغات StackOverflow Advertising و کاریابی Jobs خواهد بود.

در حقیقت Stack Overflow for Teams هسته بنیادی sass محصول استک اورفلو میباشد که به هزاران شرکت در سراسر جهان امکان پیدا کردن نیروهای متخصص، انتقال کار از راه دور، پرداختن به چالش های موجود و ساخت تحولات دیجیتال نوین را می دهد.

همه چیز درباره سایت Stackoverflow استک اورفلو

مزیت ها و ارزش های سایت استک اورفلو

 • آغاز ذهنیت مشتری را در پیش بگیرید
  با قدرتمند سازی، گوش دادن و همکاری با همکاران Stackers، به شکل حقیقی به مشتریان خود خدمت نماییم.
 • یاد بگیرید، به اشتراک بگذارید، پیشرفت داشته باشید
  یک ذهنیت پیشرفت را اتخاذ نمایید. کنجکاو و مشتاق یادگیری باشید. افزایش اخلاقی، پایدار و بلند مدت ، هم شخصاً و هم در شرکت.
 • شفاف بمانید
  چه در درون و چه در بیرون از شرکت با صراحت و صداقت ارتباط داشته باشید. با همدلی، اطمینان و رفتار با صداقت شفافیت دیگران را تشویق نمایید.
 • مردم را قادر به فراهم کردن نتایج برجسته کنید
  به اشخاص فضا بدهید تا کارشان را تمام کنند، در صورت نیاز از آنها حمایت نمایید و پاسخگویی بی عیب و نقص را تمرین کنید.
 • فروم در مرکز توجه ماست.
  پایه هر کاری که می کنیم فروم ماست. یک فروم سالم جایی میباشد که همه جهت یادگیری و آموزش به یکدیگر تشویق خواهند شد.
 • انعطاف پذیر و فراگیر باشید
  ما مناسب ترنی کار خود را هنگامی انجام می دهیم که گروه متنوعی از مردم در یک محیط با احترام و اعتماد با یکدیگر همکاری داشته باشند. فضایی جهت شنیدن صداهای متنوع بوجود بیاورید و امکان انعطاف پذیری را در شیوه فعالیت با اشخاص ایجاد نمایید.

همه چیز درباره سایت Stackoverflow استک اورفلو

اما چرا استک اورفلو؟

پیدا کردن بهترین جواب: چنانچه سوالی در ذهن دارید یا با معضلی در پروژه برخورد کرده اید قادر هستید به سهولت آن را در این سایت جستجو نمایید. بعد از جستجو، مناسب ترین نتیجه به شما نمایش داده خواهد شد. بهترین نتیجه از نظر تمامی کاربران دیگری که با این معضل مواجه شدند و از آن راه حل ابهره برده اند.

رفع مشکل در سریعترین زمان: اگر مشکل خود را جستجو نمودید و پاسخ خود را پیدا نکردید (تقریبا می توان گفت بعید است) پرسش خود را در سایت مطرح کنید تا اشخاص متخصص به شما پاسخ دهند. بر اساس گزارش سایت استک اورفلو میانگین زمان میان سوالات تازه تقریبا 13.9 ثانیه میباشد . پس نگران این نباشید که سوالی که پرسیده اید چه هنگامی پاسخ داده می شود.

رای دادن به سوالات و پرسش ها: یکی از قابلیت های خیلی خوب و کاربردی استک اورفلو این میباشد که کاربران قادر میباشند به پرسش ها و پاسخ های یکدیگر رای دهند. این ابزار موجب میگردد پرسش ها و پاسخ های بی اهمیت حذف شوند و تنها محتوای کاربردی و مناسب باقی بماند.

نمایش پرسش های مشابه: پیش از اینکه پرسشی را در سایت مطرح نمایید، جستجو کنید. هنگامی که شما برای یک پرسش جستجو می کنید، این سایت سوالات شبیه و مرتبط را به شما نشان خواهد داد. این ویژگی موجب می شود که شما سریعتر به پاسخ خود دست پیدا کنید.

محدود کردن کاربران: این سایت جهت اساس سیستم امتیازدهی فعالیت میکند. اگر شما کاربری فعال و قانونمند باشید امتیاز بیشتری بدست میاورید درغیر این صورت استک اورفلو شما را محدود خواهد کرد. در استک اورفلو شما جهت انجام بیشتر کارها، نیاز به یک حداقل امتیاز خواهید داشت. اگر امتیاز شما از یک مقدار خاصی پایین تر باشد، امکان انجام برخی از کارها از شما گرفته خواهد شد.

همه چیز درباره سایت Stackoverflow استک اورفلو

سیستم کاریابی Stackoverflow

ولی آیا استک اورفلو تنها یک سایت جهت پرسش و پاسخ است؟ خیر. شما در این سایت علاوه بر اینکه سوالات خود را مطرح میکنید قادر هستید پیشنهادات کاری نیز داشته باشید. علاوه بر امتیازاتی که کاربران به یکدیگر اعطا میکنند، سایت نیز به افرادی که بهترین پاسخ را جهت پرسش ها ارائه میدهند نیز امتیاز می دهد. به این صورت اشخاصی که امتیازات بالایی گرفته اند پیشنهاد کاری وجود دارد. استک اورفلو با توجه به لوکیشن و شرایط مکانی به شما پیشنهادهای کاری را نمایش می دهد که قادر هستید از آن ها بهرمند گردید.

کلام آخر

چنانچه تصمیم دارید وارد دنیای برنامه نویسی گردید قادر هستید از آموزش های آنلاین استفاده نمایید و در صورتی که هر سوالی داشتید از استک اورفلو کمک گرفته باشید. در صورتی که هم قصد دارید به شکل تیمی فعالیت کنید باید هزینه ای را پرداخت نمایید. جهت پرداخت هزینه و همچنین جهت خرید دوره های آموزشی آنلاین از سایت های خارجی قادر هستید از خدمات مجموعه زرین اکسچنج بهرمند شوید. اگر برنامه نویس میباشید آیا تا امروز از Stackoverflow استفاده نموده اید ؟ نظر خود را با ما به اشتراک بگذارید.

دسته بندی

ما چطور می توانیم کمکتان کنیم ؟

مجموعه پشتیبانی زرین اکسچنج، آماده هر گونه مشاوره رایگان در تمام زمینه ها به کاربران گرانقدر می باشد.

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *