به خدمات 24 ساعته زرین اکسچنج اعتماد کنید!

خرید پرفکت مانی و خرید ووچر پرفکت مانی

خرید پرفکت مانی و خرید ووچر پرفکت مانی

پرفکت مانی چیست؟

بیایید از گزافه گویی بپرهیزیم. پرفکت مانی در حقیقت یک سیستم در گردش مالی است که به ما امکان انجام معاملات را می دهد. یک ارز دیجیتال است که وجود فیزیکی ندارد. و به عنوان یک اعتبار دیجیتالی می توانیم از آن در انجام اموری مانند خرید و فروش همه چیز استفاده نماییم. بهترین بستر برای این ارز دیجیتال اینترنت است. و در واقع کمک به سزایی به انجام معاملات در بستر وب و اینترنت می کند. زمانی بیشتر افراد تنها ارز بیت کوین را به عنوان پول دیجیتالی می شناختند. ولی در حال حاضر پرفکت مانی یکی از معروف ترین ارز های دیجیتالی شناخته شده است. بنابر این این نوع پول دیجیتالی قابلیت این را دارد که در سریع ترین زمان ممکن به وسیله یک صرافی مطمئن آن را خرید و فروش نمود. می توانید اقدام به خرید پرفکت مانی از همین سایت هم نمایید.

خرید ووچر پرفکت مانی
خرید ووچر پرفکت مانی

نحوه خرید پرفکت مانی و فروش پرفکت مانی

امروز با نحوه ی فروش پرفکت مانی و ووچر و همچنین خرید ووچر پرفکت مانی یا خرید پرفکت مانی آشنا می شویم. و برای این که این مطلب جامعیت پیدا کند ابتدا شما را با خود پرفکت مانی آشنا خواهیم نمود. سپس مزایای استفاده از چنین ارزی را خواهیم گفت. و در آخر می پردازیم به نحوه ی خرید پرفکت مانی و یا خرید ووچر پرفکت مانی و به این موضوع نیز می پردازیم که اگر کسی احیانا قصد فروش آن ها را داشت چگونه می تواند انجامش دهد.

 

خرید پرفکت مانی به صورت آسان
تبادلات آسان با پرفکت مانی

صرافی و کار خرید خرید پرفکت مانی

بله. صرافی ها هم از حالت تبادلات پول های فیزیکی در آمده اند و حالا اقدام به خرید پرفکت مانی از مشتریان و یا فروش پرفکت مانی و ووچر آن می کنند. اما ووچر چیست؟ ووچر پرفکت مانی که در انگلیسی آن را به این صورت (e-Voucher) می نویسند، همان چک بانکی ای است که در عالم واقع از آن استفاده می کنیم. با این تفاوت کوچک که به صورت یک کارت ارائه می گردد. روی این کارت یک شماره ی خاص شانزده رقمی حک شده است. همچنین یک کد فعال سازی ده رقمی نیز وجود دارد. مقدار اعتبار هم روی آن درج شده است. و در آخر تاریخ صدور آن را نیز خواهید دید.

 

خرید ووچر پرفکت مانی
انتقال آسان به هر حسابی

ووچر پرفکت مانی به چه کاری می آید؟

با استفاده از ووچر پرفکت مانی می توانید به هر میزان که علاقه مند باشید اعتبار را به حساب افراد مختلفی در گوشه و کنار دنیا حواله کنید. جالب ترین قسمت ماجرا این است که ممکن است شخصی که برای او ووچر را صادر می کنند اصلا حساب پرفکت مانی نداشته باشد. در این صورت هم برای او یک پیامک به تلفن همراهش می رود و صادر شدن ووچر را به او اطلاع می دهد. از دیگر مصارف این ووچر می توان به خرید های اینترنتی اشاره نمود.

به راحتی می توانید با ارائه ی آن از هر وب سایتی که مایل باشید خرید کنید. حتی می توانید ووچر را به یک صرافی مانند زرین اکسچنج ارئه بدهید و از مسئول وب سایت درخواست کنید تا آن را برای شما تبدیل به ارز دیگری کند. اگر هم خودتان فعلا حساب ندارید، می توانید اقدام به خرید پرفکت مانی کنید. می توانید اول ووچر آن را بخرید و بعد از افتتاح حساب پرفکت مانی آن را به حساب تان تزریق نمایید.

 

نرخ تبدیل چگونه خواهد بود؟

مهم ترین مسئله ای که لازم است در مورد خرید پرفکت مانی و یا خرید ووچر پرفکت مانی بدانید این است که یک صرافی با یک نرخ تبدیل منطقی و کاملا عادلانه پول شما را تبدیل به پرفکت مانی کند. در حقیقت سر شما کلاه نرود. نرخ تبدیل تمام ارز ها کاملا به صورت آنلاین مشخص است و با یک سرچ ساده هم در گوگل می توانید به راحتی از آن سر در بیاورید. وب سایت زرین اکسچنج در این مورد تعهد دارد و مشتریان می توانند با خیالی آسوده اقدام به خرید پرفکت مانی و یا خرید ووچر پرفکت مانی کنند. در این وب سایت فروش پرفکت مانی و ووچر آن نیز با همین شفافیت انجام می گردد.

 

سفر بدون محدودیت با خرید پرفکت مانی
محدودیت در سفر

با ووچر و بدون دسترسی به حساب

یکی از جالب ترین قسمت های کار کردن با ووچر ها می تواند این باشد که حتی می توانید زمانی که در سفر هستید هم از آن ها استفاده نمایید. چگونه؟ تصور کنید به جایی مسافرت نموده اید که فعلا دسترسی به حساب خود ندارید. می توانید انواع خرید های خود را با همین ووچر ها انجام دهید. شاید بتوان گفت ووچر ها یک حساب همراه هم برای ما هستند. مورد استفاده بعدی ووچر زمانی است که فروشنده مثلا در حال حاضر حساب پرفکت مانی خود را ندارد. می توانید ووچر را به او ارائه بدهید و او هم بعدا سر فرصت این اعتبار را به حساب خود منتقل نماید. اگر نخواهید هنگام سفر پول نقد با خود ببرید هم ووچر می تواند بسیار به کارتان بیاید.

عضو کمیسیون اضافی SEC و سرباز بانک سرمایه گذاری به تیم Bitfury
همچنین بخوانید:

 

از ووچر تا بیت کوین

خیلی از اوقات حمل پول نقد به منظور سفر و مخصوصا سفر های خارجی بسیار دشوار و حتی غیر ممکن است. تا جایی که ممکن است قوانین دست و پا گیر، جلوی شما را بگیرند. بر اساس این قوانین سخت گیرانه شما نمی توانید بیش از ۵۰۰۰ هزار یورو را از طریق هواپیما از ایران خارج کنید. تازه شرایط برای کسانی که قصد دارند بدون هواپیما سفر کنند بدتر هم می شود. در این حالت فقط حق دارید تا ۲۰۰۰ یورو با خود از ایران ببرید. پس راه حل چیست؟ به راحتی می توانید با خرید پرفکت مانی و یا خرید ووچر پرفکت مانی در ایران این مشکل را حل نمایید.

وقتی هم که به کشور مقصد رسیدید مجددا می توانید به یک صرافی مراجعه کرده و اقدام به فروش پرفکت مانی و ووچر آن نمایید. حتی می توانید ووچر خود و یا موجودی حساب خود را به بیت کوین تبدیل کرده و از طریق دستگاه های خودپرداز آن را از سراسر دنیا دریافت کنید. اگر بایک صرافی خوب و معتبر و در ایران کار کنید حتی به شما می توانند آدرس صرافی های خارجی را هم بدهند.

 

دگر دیسی از پول نقد تا پرفکت مانی

دنیا در حال تغییر است و خیلی چیز های قدیمی دیگر کاربرد خودشان را از دست می دهند. یکی از این دگرگونی ها و یا بهتر بگوییم، دگر دیسی ها پول و اعتبارات وابسته به آن است. در آینده ای بسیار نزدیک شاهد این خواهیم بود که به طور کلی تبادلات پولی از بین خواهند رفت و جای خود را به طور کامل به ارز های دیجیتال خواهند داد. در حال حاضر هم می توان رد بسیاری از تبادلات را زد که صرفا با ارز های دیجیتالی انجام می پذیرند و نه پول نقد.

مرز های و محدودیت ها در حال از بین رفتن هستند. مانند آن چه کمی بالا تر گفتیم ( عبور مسافرین و محدودیت حمل ارز های نقدی) افراد زیادی خرید پرفکت مانی و یا خرید ووچر پرفکت مانی را در قالب یک صرافی انجام می دهند. و یا دست کم این طور ادعا می کنند. اما اعتبار داشتن و یا نداشتن آن ها هم خودش نیازمند تحقیق است.

 

کسب درآمد دلاری با وجود تحریم ها

به وجود آمدن ارز های دیجیتال و به ویژه پرفکت مانی نظام خیلی از تحریم ها را کاملا در هم شکسته است. تصور کنید اگر قرار بود ارز دیجیتالی وجود نداشته باشد احتمالا خیلی ها در حال حاضر ورشکسته می شدند و یا دست به خود کشی می زدند. زیرا ایرانی ها به لحاظ تحریم های اعمال شده توسط ایالات متحده امکان کسب درآمد دلاری ندارند. چرا؟ چون اجازه باز کردن هیچ نوع حساب ارزی ای را ندارند. نه می توانند در بانک های خارج از ایران حسابی باز کنند. نه می توانند اقدام به دریافت حتی ویزا کارت و مستر کارت کنند و خیلی نه های دیگر. البته شرکت های واسطه ای هنوز هم در کار صدور ویزا کارت و مستر کارت را انجام می دهند که هر از گاهی باز هم خیلی مشکلات به وجود می آید.

پس در این بلبشو باید چه کرد؟ احتمالا کسی که برای اولین بار ارز های دیجیتالی را خلق نمود هیچ گاه تصور نمی کرد که چه خدمت بزرگی به بشریت و به ویژه ایرانیان می کند. حالا بدون هیچ مشکلی می توانیم در وب سایت های فریلنسری اقدام به کسب در آمد کنیم و به جای دلار پرفکت مانی دریافت کنیم. و در صرافی های داخل ایران اقدام به فروش پرفکت مانی و ووچر آن کنیم. یا حتی می توانیم تبادلاتی با کسانی داشته باشیم که به هر دلیلی نمی توانند با دلار کار کنند. می توانیم به راحتی اقدام به خرید پرفکت مانی کنیم. و از عواید آن منتفع شویم.

 

انواع حساب های پرفکت مانی

این ارز دیجیتالی شامل سه نوع اکانت و یا اصطلاحا حساب مالی است.
۱- حساب عادی
۲- حساب ممتاز یا Premium
۳- حساب همکاری یا Partner
گفتنی است که بر خلاف تصور همه حساب عادی و شما ره یک محدودیتی ندارد. می توانید به راحتی این نوع حساب را بدون هیچ هزینه ای در خود وب سایت perfectmoney باز کنید. سپس اقدام به خرید پرفکت مانی و یا خرید ووچر پرفکت مانی از صرافی های مجاز ایرانی نمایید و به این حساب واریز کنید.
اما بیایید ببینیم حساب ممتاز به چه کسانی می رسد؟ حساب ممتاز متعلق به کسانی است که به مدت حداقل ۱۲ ماه حساب خود را فعال نگه داشته و تراکنش انجام دهند. این تراکنش می تواند به صورت های مختلف باشد. مانند خرید پرفکت مانی و خرید ووچر پرفکت مانی و یا حتی فروش پرفکت مانی و ووچر آن.

دانشگاه بریتیش کلمبیا مطالعه: بالقوه محدودیت های Trilemma مطابق با ICOs
همچنین بخوانید:

مهم انجام تراکنش است. بعد از این که یک سال یا همان دوازده ماه از تاریخ اولین فعالیت شما گذشت می توانید طی یک تیکت که در خود این وب سایت به پشتیبانان و مسئولین می زنید درخواست ارتقاء اکانت خود را به ممتاز بدهید. در صورتی هم که طی این دوازده ماه حساب تان فعال بوده باشد با در خواست شما موافقت خواهد شد و ارتقاء حساب انجام می گردد. اما چرا باید چنین حسابی داشته باشید وقتی نوع عادی آن محدودیتی ندارد؟ جواب این است که اگر حساب تان از نوع ممتاز (Premium) باشد به طور سالانه برای انجام تراکنش های شما به میزان ۲ درصد تخفیف اعمال می شود. ضمن این که اگر هر درخواستی داشته باشید همواره درخواست تان نسبت به حساب عادی الویت بالا تری دارد. یعنی با سرعت بیشتری رسیدگی می شود.

مثلا زمانی که اقدام به خرید پرفکت مانی می کنید خیلی سریع تر می توانید آن را در حساب خود داشته باشید. این موضوع در مورد فروش های تان هم کاملا صدق می کند.
حساب همکاری و یا Partner چگونه است؟ این حساب معمولا به یک شخص عادی تعلق نمی گیرد. چون ماهیت این حساب حقیقی نیست، بلکه حقوقی است. یعنی برای شرکت ها، وب سایت های بزرگ، و استارت آپ ها مورد استفاده قرار می گیرد. تا بتوانند در حجم های بالا تری اقدام به خرید پرفکت مانی ، خرید ووچر پرفکت مانی و یا فروش پرفکت مانی و ووچر به هر صورتی کنند. یک مزیت عمده ی داشتن چنین حسابی برای استارت آپ ها و شرکت ها این است که به میزان یک و نیم درصد از کارمزد پرداختی آنان کاسته می شود که می تواند در حجم های بزرگ انواع تراکنش ها بسیار به چشم بیاید.

 

امنیت خرید ووچر پرفکت مانی
امنیت پرفکت مانی

امنیت خرید پرفکت مانی و فروش آن در حساب

آیا تا به حال به این نکته فکر کرده اید که اگر اقدام به خرید پرفکت مانی نمودید و در حساب تان نشست، چه تضمینی وجود دارد که کسی آن را از شما ندزدد؟ تصور کنید به هر دلیلی شخصی رمز ورود شما به حساب تان را داشته باشد. آیا می تواند به راحتی موجودی حساب تان را خالی کند؟ اصلا آیا می تواند وارد حساب تان شود؟ نگران این مورد هم نباشید. سازندگان این سیستم فکر این قسمت را هم قبلا نموده اند. هیچ شخصی با آی پی ( IP) خارجی و یا نا شناس به غیر از کامپیوتر خودتان نمی تواند وارد حساب شما شود.

در صورتی که تلاش کند، سایت اقدام به Authentication می نماید. Authentication یک نوع قفل دو مرحله ای است. که تاییدیه و رمز آن مستقیما به ایمیل و یا گوشی شما خواهد آمد. البته شما باید نرم افزار مربوط به آن را در گوشی خود داشته باشید. معروف ترین نوع این نرم افزار، ساخت شرکت گوگل است و در گوگل پلی هم قابل نصب است. نام آن هم Google Authenticator است.

 

نحوه ی خرید پرفکت مانی

برای این که اولین گام را برای خرید پرفکت مانی انجام دهید، بعد از افتتاح حساب پرفکت مانی می توانید به قسمت ثبت نام وب سایت مراجعه نمایید که به آدرس زیر است:
برای ثبت نام این جا کلیک کنید
به محض این که اطلاعاتی از قبیل نام و نام خانوادگی و ایمیل و شماره تماس خود را وارد نمودید می توانید به داشبورد مدیریتی خود در وب سایت زرین اکسچنج وارد شوید. سپس آن گونه که در قسمت راهنمای وب سایت آمده است اقدام به راه اندازی حساب کاربری و احراز هویت خود نمایید. در آخر به هر میزانی که مایل باشید می توانید اقدام به خرید پرفکت مانی و یا خرید ووچر پرفکت مانی کنید. در هر مرحله از این فرایند ها اگر احیانا به هر مشکلی برخوردید می توانید آن را با واحد پشتیبانی وب سایت مطرح کنید.