ما یک شرکت حرفه ای برای گسترش کسب و کار های آنلاین و دیجیتال مارکتینگ هستیم

ارتباط با ما

قزوین، برج تجارت، واحد 8

hello [at] zarinexchange.com

0936-757-8863

احراز هویت در زرین اکسچنج فوق العاده ساده و آسان است. این پروسه از 4 مرحله تشکیل می شود که 2 مرحله از آن بصورت خودکار و لحظه ای انجام شده و دو مرحله دیگر نیاز به تایید دستی توسط کارشناسان زرین اکسچنج دارد. این مراحل به شکل زیر تقسیم بندی می شوند:

  1. تایید شماره موبایل (خودکار)
  2. تایید یا عدم تایید تلفن ثابت (خودکار)
  3. ارسال و تایید مدارک (دستی توسط کارشناس)
  4. ارسال و تایید کارت بانکی (دستی توسط کارشناس)

تمام مراحل احراز هویت در زیر بصورت تصویری آموزش داده شده اند:

1- تایید شماره موبایل

برای تایید شماره موبایل تنها کافی است در هنگام ثبت نام شماره موبایل صحیح را وارد کرده باشید. سپس از صفحه داشبورد مطابق شکل زیر، روی دکمه “درخواست کد جدید” کلیک کنید (که با فلش سبز نشان داده شده است) تا کد تایید بصورت صوتی به گوشی موبایل شما ارسال گردد. تماس ارسالی را پاسخ داده و کد تایید صوتی را دقیق گوش کنید و در قسمت مربوطه وارد نمایید. بعد از وارد نمودن کد ، دکمه تایید موبایل را کلیک کنید (که با فلش آبی نمایش داده شده است).

در صورتی که مرحله را به درستی انجام داده باشید و کد وارد شده صحیح باشد، شماره موبایل شما بصورت خودکار تایید خواهد شد و پیغام موفقیت برای شما نمایش داده خواهد شد.

تایید موبایل
تایید موبایل

2- تایید شماره ثابت

برای تایید شماره ثابت باید ابتدا مطابق شکل زیر از منو “تنظیمات” گزینه “پروفایل” را انتخاب کنید. سپس پروفایل خود را تکمیل نموده و شماره ثابت خود را نیز از طریق گزینه ای که با فلش زرد مشخص شده است ثبت نمایید.

ثبت تلفن ثابت
ثبت تلفن ثابت

سپس بعد از ثبت نمودن تلفن ثابت، همانند مرحله اول و مطابق با شکل زیر، دکمه “درخواست کد جدید” (که با فلش سبز مشخص شده است) را کلیک کنید. سپس پیام صوتی به شماره ثابت شما ارسال خواهد شد که باید کد اعلامی را در کادر مربوطه (که با فلش مشکی مشخص شده است) وارد نمایید و دکمه تایید “تایید تلفن ثابت” را کلیک کنید.

در صورتی که مرحله را به درستی انجام داده باشید و کد وارد شده صحیح باشد، تلفن ثایت شما بصورت خودکار تایید می گردد و پیغام موفقیت برای شما نمایش داده خواهد شد.

تایید تلفن ثابت
تایید تلفن ثابت

عدم تایید تلفن ثابت

کاربرانی که می خواهند حساب کاربریشان را بدون تایید تلفن ثابت فعال نمایند می توانند از دکمه “تلفن ثابت ندارم” که با فلش زرد مشخص شده است استفاده کنند. پس از کلیک بر روی این دکمه پیغامی به شما نمایش داده خواهد شد که محدودیت های این نوع تایید را نمایش می دهد و قابلیت تایید و یا انصراف از تایید را دارد. پس از تایید پیغام اکانت شما بدون تایید تلفن ثابت تایید شده و دارای محدودیت خرید تا سقف یک میلیون تومان در روز می باشد.

3- ارسال مدارک و تایید آن ها

در مرحله سوم می بایست مدارک هویتی خودتان را جهت تایید ارسال فرمایید. مدارکی که باید برای ما ارسال فرمایید به شکل زیر است:

  1. تصویر سلفی با کارت ملی و تعهدنامه
  2. تصویر شناسنامه

1. تصویر سلفی با کارت ملی و تعهدنامه: تصویر سلفی باید به شکلی باشد که صورت و کارت ملی و تعهدنامه شما بصورت واضح و خوانا قابل رویت باشد. حجم تصویر ارسالی نباید از 2 مگابایت بیشتر شود.

2. تصویر شناسنامه: تصویر شناسنامه باید واضح و خوانا باشد و همچنین حجم آن کمتر از 2 مگابایت باشد. تصویر می تواند با استفاده از دوربین موبایل گرفته شود یا اسکن شده باشد.

شرایط تصویر سلفی با کارت ملی و تعهد نامه:

تصویر سلفی با کارت ملی و تعهدنامه باید مانند شکل زیر تهیه و ارسال گردد. کیفیت و خوانایی تصویر باید قابل قبول باشد به نحوی که کارت ملی، چهره شما و تعهد نامه خوانا و قابل تشخیص باشند.

متن تعهدنامه: اینجانب … (نام و نام خانوادگیتان را بنویسید) ضمن مطالعه قوانین و قبول مسئولیت های افتتاح حساب درخواست فعالسازی حساب کاربری خود را در زرین اکسچنج دارم.

کد ملی

شماره موبایل

تاریخ و امضا

توجه فرمایید شماره موبایل می بایست مطابق با حساب کاربری کاربر باید و همچنین تاریخ تعهدنامه با تاریخ ارسال مدارک باید یکسان باشند. در صورت وجود نقص در مدارک یا تعهدنامه و یا عدم کیفیت و خوانایی تصاویر مدارک کاربر تایید نمی شوند.

برای مطالعه قوانین زرین اکسچنج اینجا کلیک کنید.

ارسال مدارک
ارسال مدارک

بعد از اینکه مدارک مورد نیاز را تهیه نمودید، هر کدام را در مکان مشخص شده ارسال نمایید. تصویر سلفی با کارت ملی را در مکانی که با فلش سبز مشخص شده است و تصویر شناسنامه را در مکانی که با فلش آبی مشخص شده است ارسال فرمایید.

تایید مدارک:

مدارک ارسالی شما باید توسط کارشناسان واحد احراز هویت مشاهده و بررسی گردد. پس از بررسی در صورتی که مدارک شما دارای نقص و مشکلی نباشند تایید می گردند. اما در صورتی که مدارک ارسال شده دارای مشکل یا مورد خاصی باشند تایید نمی شوند و علت عدم تایید آن توسط تیکت به اطلاع شما خواهد رسید.

4- ارسال کارت بانکی و تایید آن

تا پایان مرحله سوم احراز هویت شما به پایان رسیده است و حساب کاربری شما فعال شده است. اما برای اینکه بتوانید خرید های خودتان را انجام دهید نیاز به حداقل یک کارت بانکی تایید شده دارید.

برای افزودن کارت بانکی، مطابق شکل زیر از صفحه داشبورد کاربری، اقدام به ارسال مشخصات کارت بانکی خودتان فرمایید.

نام بانک صادرکننده کارت خودتان را از قسمتی که توسط فلش زرد رنگ مشخص شده است انتخاب نمایید، شماره کارت بانکی خودتان را در کادری که توسط فلش سبز رنگ مشخص شده است وارد نمایید و تصویر کارت بانکی خودتان را در قسمتی که توسط فلش آبی رنگ مشخص شده است ارسال فرمایید.

توجه فرمایید تایید کارت بانکی نیز باید توسط کارشناسان واحد احراز هویت و واحد مالی انجام گردد و ممکن است نیازمند اندک زمانی باشد.