به خدمات 24 ساعته زرین اکسچنج اعتماد کنید!

بیت کوین و آلتو کوین برای بازگرداندن مقاومت در برابر کلید اصلی تلاش می کنند

بیت کوین و آلتو کوین برای بازگرداندن مقاومت در برابر کلید اصلی تلاش می کنند

قیمت بیت کوین پیش از آنکه خریداران نزدیک به ۵،۴۰۰ دلار به فروش برسند، قیمت خود را کاهش دادند.
– اتریوم و موج دار اخیرا بهبود یافت، اما هر دو با مقاومت های مهمی روبرو هستند.
– Bitcoin Cash ABC معاملات نزدیک به USD 300 و Bitcoin Cash SV در USD 130 در بایننس معامله می شود.
دیروز ما شاهد یک کاهش تند و زننده قیمت بیتکوین در زیر حمایت ۶،۰۰۰ دلار بودیم. BTC / USD موفق به حمایت از ۵۶۰۰ دلار و کاهش شدید نشد. این قیمت ۵،۴۰۰ دلار آمریکا را آزمایش کرد و پس از آن بهبود قابل ملاحظه ای گرفت. به همین ترتیب، قیمت اتریوم بالاتر از سطح ۱۷۵ یورو است، اما در حال تلاش برای پیشی گرفتن از سطح مقاومت ۱۸۵ دلار و ۱۹۰ دلار است. قیمت ریپول خوب عمل کرد و آن را به بالای ۰٫۴۶۰ دلار رساند اما با مقاومت ۰٫۴۷۵ و ۰٫۴۸۰ دلار مواجه است. بیت کوین نقدی سخت به تازگی به BCHABC و BCHSV افتاد. در بنیان، Bitcoin Cash ABC با قیمت ۳۵۰ دلار معامله شد و در حال حاضر (UTC ساعت ۸:۳۰ صبح) معاملات نزدیک به ۳۰۰ دلار است. Bitcoin Cash SV با قیمت ۱۵۰ دلار معامله شد و در حال حاضر نزدیک به ۱۳۰ دلار معامله می شود.

کل سرمایه بازار

بیت کوین و آلتو کوین
بیت کوین و آلتو کوین

Bitcoin و Altcoins Struggle برای بازیابی مقاومت بالای کلید ۱۰۱
منبع: coinmarketcap.com

قیمت بیت کوین

پس از یک اصلاح کوتاه مدت، قیمت بیتکوین زیر قیمت نوسان ۵۶۰۰ دلار معامله شد. BTC / USD تقریبا ۲۰۰ دلار کاهش یافت و سطح پشتیبانی ۵۴۰۰ دلار را که خریداران در آن حضور داشتند، آزمایش کردند. قیمت بهبود یافته و معامله شده در بالاتر از سطوح ۵،۵۵۰ دلار و ۵،۶۰۰ دلار است.
با این حال، فروشندگان از مقاومت ۵،۷۵۰ دلاری دفاع کرد که یک منطقه محوری قابل توجه است. به منظور افزایش بیشتر، قیمت باید سطح مقاومت ۵،۷۵۰ دلار و ۵،۸۰۰ دلار را شکست دهد. اگر نه، قیمت ممکن است به سطح ۵۴۰۰ دلار برسد.

چهار ولت جعلی در گوگل پلی یافت شد
همچنین بخوانید:

قیمت اتریوم

اخیرا قیمت اتریوم تحت حمایت ۱۷۵ دلار معامله شد و سطح ۱۷۰ دلار را آزمایش کرد. بعدها ETH / USD از ۱۷۰ دلار و ۱۷۵ دلار به بالاترین سطح خود رسید، اما قیمت آن در برابر ۱۸۵ دلار با مقاومت شدیدی مواجه شد.
قیمت در حال حاضر حدود ۱٫۵٪ تا ۱۸۰ دلار کاهش یافته است و به نظر می رسد که می تواند سطح ۱۷۵ دلار را بازبینی کند. در صورتی که فروشندگان در عمل باقی بمانند، قیمت احتمالا پیشبینی ۱۷۰ دلار در کوتاه مدت خواهد بود.

هزینه نقدی بیت کوین و موج دار شدن

BICCABC / USD در حال حاضر در حدود ۳۰۰ دلار معامله می کند و به نظر می رسد که در کوتاه مدت می تواند به سمت ۳۲۰ دلار و ۳۳۰ دلار حرکت کند. از سوی دیگر، BCHSV / USD در نزدیکی سطح ۱۳۰ دلار معامله می شود، با حمایت فوری در ۱۲۰ دلار و مقاومت در برابر ۱۵۰ دلار.
اخیرا قیمت ریسمان با زاویه صعودی حرکت کرد و بالاترین سطح مقاومت ۰٫۴۵۰ و ۰٫۴۶۰ دلار را تجربه کرد. با این حال، XRP / USD باید مقاومت ۰٫۴۸۰ دلاری خود را به بالاترین سطح صعود در کوتاه مدت برساند.

بازار آلتکوین های دیگر امروز

اخیرا از ۷٪ تا ۵٪، از جمله MONA، WAX، DOGE، BAT، GXS، ZRX، MCO، DGB، ZEN و XLM بهبود یافت.
به طور کلی، بهبود اخیر در بیتکوین بالای ۵۶۰۰ دلار با بسیاری از مانع در نزدیکی ۵،۷۵۰ دلار و ۵،۸۰۰ دلار مواجه است. بنابراین، در جلسات آینده احتمال کاهش بیشتر نسبت به ۵،۴۰۰ دلار یا ۵،۲۰۰ دلار وجود دارد. به طور مشابه، اتروم می تواند به کمتر از ۱۷۰ دلار کاهش یابد، در صورتی که خریداران در کوتاهمدت کنترل بیش از ۱۸۵ دلار را از دست خواهند داد.
_____

کره جنوبی: پیام غول پیکه کاکائو برای جذب سرمایه گذاری های رمزنگاری در سنگاپور
همچنین بخوانید:

بهترین قیمت را برای خرید / فروش ارزهای دیجیتال پیدا کنید:

بیت کوین و آلتو کوین
بیت کوین و آلتو کوین