به خدمات 24 ساعته زرین اکسچنج اعتماد کنید!

انجمن نویسندگان روسی برای راهاندازی بستر بلاک چین برای وام های مالکیت معنوی

انجمن نویسندگان روسی برای راهاندازی بستر بلاک چین برای وام های مالکیت معنوی

به گزارش خبرگزاری روسی TASS 16 نوامبر، عمده سازمان های غیردولتی انجمن ارتباطات نویسندگان روسیه (RAO) یک پلت فرم مالی مبتنی بر “بلوچین” برای وام های تحت مالکیت معنوی را راه اندازی خواهد کرد.

مدیر عامل شرکت RAO، الکساندر سوخوتین، اعلام کرد که این پروژه، که CoFi نامیده می شود، در مراحل نهایی خود قرار دارد و قرار است در سه ماهه اول سال 2019 راه اندازی شود. این پلتفرم قصد دارد تا صاحبان حقوق مالکیت معنوی و سرمایه گذاران را که آماده ارائه وام هستند منابع مالی.

سوخوتین در یک میزگرد با عنوان “Cult & Tech: Content New Content” اظهار داشت که بازار املاک و مستغلات نیاز به یک سیستم ضروری برای برقراری ارتباط مستقیم بین صاحبان حقوق و سرمایه گذاران را برای صدور وام از طریق اختراعات و سایر انواع دارایی های معنوی فراهم می کند. اقتصاد “در انجمن بین المللی فرهنگ در سنت پترزبورگ.

مدیر کل RAO همچنین خاطرنشان کرد که پلتفرم متشکل از بلاک چین فعال نخواهد شد و از نوع مالکیت معنوی محدود نخواهد شد، بلکه شامل اختراعات، آثار هنری و هنرهای تجسمی خواهد بود. سوخوتین گفت که در مرحله حاضر، این شرکت به دنبال کارشناسان برای ارزیابی انواع مختلف مالکیت است.

اخیرا گالری خارجه تبتاكوف در مسكو اعلام كرد كه راه اندازی سیستم حمایتی هنر مبتنی بر بلوچین كه به اشخاص اجازه می دهد كه اهدای خصوصی را به منظور دیجیتالی كردن یك آیتم خاص از مجموعه گالری قرار دهند، به این ترتیب تبدیل به مدافع آثار هنری می شود.

قبلا، سرب بانک بزرگ دولتی دولتی روسیه، Sberbank پیش بینی کرد که تصویب بلوک چینی در یک یا دو ساله در مقیاس صنعتی صورت خواهد گرفت و ادعا می کند که “کلاهبرداری در اطراف تکنولوژی در حال حاضر به پایان رسیده است” و بلوکچین اکنون وارد مرحله توسعه صنعتی.”

درباره ما

زرین اکسچنج، یکی از بزرگترین سیستم های نقل و انتقال ارزهای دیجیتال با سابقه 5 ساله و پشتیبانی 24 ساعته می باشد.

ما چطور می توانیم کمکتان کنیم ؟

مجموعه پشتیبانی زرین اکسچنج، آماده هر گونه مشاوره رایگان در تمام زمینه ها به کاربران گرانقدر می باشد.