به خدمات 24 ساعته زرین اکسچنج اعتماد کنید!

بازارهای رمز گشایی فریز سبز را به عنوان بیت کوین به ۵۶۰۰ دلار نزدیک می کند

بازارهای رمز گشایی فریز سبز را به عنوان بیت کوین به ۵۶۰۰ دلار نزدیک می کند

یکشنبه، ۱۸ نوامبر: پس از یک هفته پر سر و صدا، امروزه بازارهای رمزنگاری بهبودی را نشان می دهند، با این که اکثر ده گرگ های مبتنی بر کریستوگرام، رشد سالم را در محدوده ی ۱ تا ۷ درصد قرار می دهند و اکثریت قریب به اتفاق ۱۰۰ دارایی رمزنگاری شده توسط بازار به عنوان داده هایی از Coin360 نشان داده می شود.

 

پس از کاهش شدید ۱۴ نوامبر، بیت کوین (BTC) امروز نشانه هایی از رشد منفی را نشان می دهد که در روزهای اخیر افزایش بهای خود را افزایش داده و به قیمت ۵۶۰۰ دلار قیمت گذاری کرده است. طبق گزارش CoinMarketCap، از زمان مطبوعات، معامله سرچشمه معادل ۵،۵۹۵ دلار معادل با ۰٫۹ درصد در روز انجام می شود.

پس از شکست کوتاه به ۵،۳۷۱ دلار در روز ۱۶ نوامبر – ۱٫۰۰۰ دلار کمتر از ارزش آن فقط دو روز قبل از آن – بیت کوین روزهای آینده به آرامی به سمت بالا و به سمت بالا رفت.

در حالی که بسیاری از این بازارها در این نوشتار به دلیل تاثیر بمب برقی بیتکوین نقدی (BCH) در روز ۱۵ نوامبر از بازار بورس کاسته شده اند، برخی از تحلیل گران بلومبرگ حتی پیش بینی کرده اند که انفجار بمب سخت، همراه با “پایدار [رمزنگاری] بازار خرس “می تواند به این معنی باشد که بیت کوین ممکن است به قیمت ۱۵۰۰ دلار کاهش یابد.

با این وجود، نظرسنجی توییتر ۱۵ نوامبر از رون پل، نماینده کنگره سابق آمریکا، اکثر پاسخ دهندگان را مشاهده کرد (۵۰ درصد)، بیتکوین را به عنوان “ارزش ذخیره” ترجیح می دهند، اگر ۱۰،۰۰۰ دلار برای هر دارایی سرمایه گذاری کنند (دیگر گزینه هایی که شامل یادداشت های فدرال رزرو، طلا یا اوراق قرضه خزانه داری ۱۰ ساله ایالات متحده است).

رهبری خط حمل و نقل ژاپن برای معرفی ارزش پول دیجیتال خود
همچنین بخوانید:

در هفته، بیت کوین در ۱۲ درصد از قرمز است؛ زیان های ماهانه ۱۴٫۵ درصد است.

ریپل (XRP) روزانه ۷٫۳ درصد افزایش پیدا می کند و قیمت آن ۰٫۵۱۷ دلار است. در ۱۵ نوامبر، ریپل اتریوم (ETH) را دوباره از نقطه دندانه دومی به عنوان بزرگترین آلت کوین توسط کلاه بازار آزاد کرد.

امروزه با افزایش سهم بازار از ۲۰٫۸ میلیارد دلار – در مقایسه با اتریوم ۱۸٫۲ میلیارد دلار – تازه کارهای خود را همچنان ادامه می دهد عملکرد قوی خود را و در حال حاضر هر گونه زیان که در طول سقوط بازار در نوامبر ۱۴ (Ripple 14 نوامبر ارزش ۰٫۵۱۱ دلار).

در هفته، Ripple در سبز ۳٫۴ درصد است، با رشد ماهانه در ۱۴٫۶ درصد.

اتریوم (ETH) رشد خفیفی را تجربه کرده است و روزانه به میزان ۱٫۳ درصدی به فروش می رسد. از ۱۴ نوامبر، تلفات اتریوم حتی از بیت کوین نیز شدیدتر شده است، در حالیکه آلت کوین در نمودار هفتگی خود بیش از ۱۶ درصد است. با توجه به ماهیت نوسانات بیشتر در ماه، تلفات آلتکوئین در ماه به میزان ۱۵ درصد است. میانگین ماهانه اتریوم در روز ۷ نوامبر بیش از ۲۲۱ دلار بود که کمتر از ۱۷۳ دلار در ۱۷ نوامبر بود.

بیشترین ۱۰ سکه باقیمانده در CoinMarketCap در سبز هستند و رشد در حدود ۱ و ۵ درصد است.

استثنا قابل توجه بیت کوین کش (BCH) است که ۲/۱ درصد به تجارت با ۳۸۳٫۲ دلار معامله می شود، چرا که پس از فروپاشی سخت افزاری بحث انگیز همچنان قیمت ها را کاهش می دهد.

چهار ولت جعلی در گوگل پلی یافت شد
همچنین بخوانید:

پس از ریپل، Stellar (XLM) قوی ترین اجرای بالا ۱۰ است، دیدن ۴٫۵۵٪ سود جامد برای تجارت در ۰٫۲۵ دلار در روز؛ ناشناس گرا مونرو (XMR) نیز قوی ۳٫۵ درصد در ۸۹٫۰۴ دلار است.

سکه های باقیمانده در بیست و هشتمین جشنواره بینالمللی سبز، که عمدتا رشد را در محدوده ۳ درصد نشان میدهد. ۱۹ بزرگترین رمزنگاری – یکی دیگر از حریم خصوصی متمرکز، Zcash (ZEC) – رشد متوسط ​​بیش از حد ۶٫۲ درصد را مشاهده می کند و در زمان مطبوعات ۱۱۳٫۱۸ دلار معامله می شود.

کل سرمایه گذاری بازار تمام بورس های اوراق بهادار تقریبا برابر با ۱۸۶ میلیارد دلار از زمان مطبوعات است که از ابتدای ماه جولای به میزان ۱۷۵ میلیارد دلار در روز ۱۵ نوامبر کاهش یافته است، اما تقریبا ۱۲ درصد از ابتدای نمودار هفتگی آن به ۲۱۱ میلیارد دلار رسیده است.