به خدمات 24 ساعته زرین اکسچنج اعتماد کنید!

بیت کوین و Altcoins می تواند کوتاه مدت خرس را تغییر دهد

بیت کوین و Altcoins می تواند کوتاه مدت خرس را تغییر دهد

بیت کوین و Altcoins می تواند کوتاه مدت خرس را تغییر دهد

در طی سه جلسه گذشته هیچ بهبود قابل ملاحظه ای در بیتکوین بالای مقاومت ۶۵۰۰ دلار وجود نداشت. BTC / USD در مقایسه با حمایت ۶،۴۵۰ دلار کاهش یافت و در حال حاضر (ساعت ۸:۳۰ ق.ظ.) معاملات با زاویه نزولی است. به طور مشابه، اتریوم با پیشنهادات زیادی در حدود ۲۱۵ دلار مواجه شد و منجر به واکنش نزولی شد. از سوی دیگر، موج جدیدی به تدریج بهبود یافت و در سطح ۰٫۵۱۵ و ۰٫۵۲۰ قرار داشت. پیش روی بیت کوین باید مقاومت بالای ۶،۵۰۰ دلار حرکت کند. اگر نه، در کوتاه مدت خطر واکنش نزولی تند به سمت ۶،۲۰۰ دلار وجود دارد.

کل سرمایه بازار

بیتکوین و Altcoins می تواند کوتاه مدت خرس انفرادی ۱۰۱
منبع: coinmarketcap.com
قیمت بیت کوین
افزایش فشار فروش بر قیمت بیتکوین افزایش یافت و از مقاومت ۶،۵۰۰ دلاری جلوگیری کرد. BTC / USD تقریبا به حمایت ۶،۴۰۰ دلار معامله شد و در حال حاضر تلفات را متحول می کند. در برابر صعود، مقاومت فوری در $ ۶،۴۷۵، بالاتر از آن احتمالا خریداران احتمالا نزدیک به $ ۶۵۰۰ مبارزه کنند.
در صورتی که فروشندگان در کمتر از حمایت ۶،۴۰۰ دلاری به سرعت دست پیدا کنند قیمت در مقایسه با ۶،۲۵۰ دلار و ۶،۲۰۰ یورو در کوتاه مدت می تواند به شدت کاهش یابد.

قیمت اتریوم
قیمت اتریوم تلاش کرد تا مقاومت ۲۱۵ دلاری را از دست بدهد، اما شکست خورد. ETH / USD در حال حاضر با پشتیبانی ۲۰۸ دلار با حرکتهای محدوده معامله می کند.
اگر یک شکست نزولی در زیر ۲۰۸ دلار یا ۲۰۶ دلار باشد، احتمالا قیمت کمتر از ۲۰۰ دلار است. برای بازگشت، خریداران باید قیمت را بالاتر از سطوح مقاومت ۲۱۵ دلار و ۲۱۸ دلار قیمت گذاری کنند.

امکان خرید از آمازون با شبکه لایتنینگ بیت کوین فراهم شد
همچنین بخوانید:

هزینه نقدی بیت کوین و موج دار شدن
قیمت نقدی بیت کوین به تازگی تست پشتیبانی ۵۰۰ دلار و بعد چند امتیاز را به دست آورد. با این حال، BCH / USD هنوز هم در حدود ۲ درصد است و در صورت کاهش نزدیک به حمایت ۵۰۰ دلاری، در معرض خطر بیشتر قرار می گیرد. در صورت صعود، بازدهی معقول و ضروری لازم است تا سطح ۵۲۵ و ۵۳۰ دالر امریکایی باشد.
قیمت مارپیچ بیش از سایر کریستوگرام های اصلی و تقریبا ۴٪ بهبود یافت. XRP / USD بالاتر از مقاومت ۰٫۵۲۰ دلار حرکت کرد و ممکن است در کوتاه مدت به ۰٫۵۳۵ دلار یا ۰٫۵۴۰ دلار افزایش یابد.

بیت کوین و Altcoins
بیت کوین و Altcoins

بازار آلتکوین های دیگر امروز
با وجود حرکت های نزولی در بیت کوین و اتریوم، چند آلت کوین های کوچک موفق به بالا رفتن بیش از ۱۰ درصد از جمله XEM، LINK، XET و ETA شدند. از میان اینها، XEM حدود ۱۲ درصد به دست آورد و LINK تقریبا ۱۳ درصد جمع شد.

به طور خلاصه، حرکت های اخیر نشان می دهد که ضعف قیمت بیتکوین در زیر مقاومت ۶،۵۰۰ دلار است. اگر BTC / USD همچنان در حال شکستن در حدود ۶،۴۷۵ دلار و ۶،۵۰۰ دلار باشد، می تواند یک حرکت رو به پایین باشد. با این توضیح، پشتیبانی کلیدی در حدود ۶،۴۰۰ دلار و ۶،۳۰۰ دلار وجود دارد. بنابراین، فروشندگان برای دستیابی به حرکت کمتر از ۶،۴۰۰ دلار، آسان نخواهند بود.