به خدمات 24 ساعته زرین اکسچنج اعتماد کنید!

وزارت مالیه اسپانیا برای بازبینی 15،000 مالیات دهندگان کتبی برای جلوگیری از تقلب در مالیات

وزارت مالیه اسپانیا برای بازبینی 15،000 مالیات دهندگان کتبی برای جلوگیری از تقلب در مالیات

وزارت مالیه اسپانیا (Hacienda) 15،000 مالیات دهندگان را که در سال گذشته معاملات را با اوراق بهادار انجام داده اند تحت نظارت قرار می دهد، روزنامه نگاری El País، بزرگترین روزنامه اسپانیایی، 19 نوامبر گزارش می دهد.

تحت نظارت Hacienda، اداره مالیات اسپانیا، Agencia Estatal de Administración Tributaria (AEAT)، بر این تأکید کرد که “بروز مالی این فن آوری های جدید نظیر بلاک چین و به خصوص، رمزنگاری ارزها” برای جلوگیری از اقدامات تقلب مالیاتی به عنوان ” بخشی از برنامه کنترل مالیات سالانه آن است.

اداره تحقیقات ملی تقلب (ONIF) آژانس مالیاتی، ده ها شرکت، بانک ها و واسطه های فعال در اسپانیا را مورد بررسی قرار داده و در نهایت گروهی از 15،000 مالیات دهندگان را که تحت بازرسی بیشتری قرار دارند انتخاب خواهند کرد.

AEAT اکنون نظارت خواهد کرد که آیا این مالیات دهندگان درآمد یا مزایای عملیات عملی خود را اعلام می کنند یا اینکه از پول دیجیتال برای پول شویی استفاده می کنند. این مقاله همچنین بیان می کند:

“استفاده از رمزنگاری ارز، مانند [B] ایتکوئین، به عنوان وسیله پرداخت، یکی از چالش های امروز است. برای مقابله با این تهدید، استفاده از واحدهای تحقیقاتی موسسه مالیات از فن آوری های جمع آوری و تجزیه و تحلیل اطلاعات جدید در تمام انواع شبکه ها افزایش خواهد یافت. ”

Cointelegraph 22 اکتبر گزارش داد که پیش از این سقوط، دولت اسپانیا پیش نویس پیش نویس قانون را تصویب کرد که بر اساس آن سرمایه گذاران مجبور بودند پول های مجازی خود را به طور خاص برای مقاصد مالیاتی نشان دهند.

در ماه می May، Cointelegraph نوشت: پیش نویس قوانین برای فن آوری بلوچین و تنظیمات کریپتو کارنسی در کنگره اسپانیا از طریق “محیط های آزمایش کنترل شده”، که به طور کلی “گودال های کنترل کننده” شناخته می شود، پشتیبانی می شود.

درباره ما

زرین اکسچنج، یکی از بزرگترین سیستم های نقل و انتقال ارزهای دیجیتال با سابقه 5 ساله و پشتیبانی 24 ساعته می باشد.

ما چطور می توانیم کمکتان کنیم ؟

مجموعه پشتیبانی زرین اکسچنج، آماده هر گونه مشاوره رایگان در تمام زمینه ها به کاربران گرانقدر می باشد.