به خدمات 24 ساعته زرین اکسچنج اعتماد کنید!

وزارت IT چین خواستار “شتاب” در استاندارد سازی بلاک چین می شود

وزارت IT چین خواستار “شتاب” در استاندارد سازی بلاک چین می شود

یک سند منتشر شده در 12 نوامبر در وب سایت رسمی اداره فضای مجازی چین (CAC) از کشور خواست تا “سرعت بخشیدن” به توسعه استانداردهای صنعت بلوچین را اعلام کند.

این متن توسط وزارت صنایع و فناوری اطلاعات (MIIT) Zhou Ping، که همچنین دبیر کل انجمن فناوری فن آوری بلوچین چین و مدیر مرکز مهندسی نرم افزار و ارزیابی مرکز تحقیقات استاندارد الکترونیک چین مؤسسه

این سند استدلال می کند که توسعه یک استاندارد معماری مرجع بلوچین برای هدایت انتخاب و استفاده از سیستم های بلوک زنجیره ای در صنایع مختلف داخلی بسیار مهم است.

این مشخص میکند که کار استاندارد سازی داخلی بلوچین در سال 2016 با انتشار مقاله سفیدپردازی انجمن توسعه آغاز شد که پنج دسته بندی برای استانداردسازی بلوچین: پایه، فرآیندها و روش، قابلیت همکاری، کسب و کار و برنامههای کاربردی و امنیت اطلاعات را تعیین کرد.

پس از اتمام معماری مرجع استاندارد استاندارد، تا ماه مه 2018، به طور رسمی، ده استانداردهای بین المللی بلوچین مانند اصطلاحات و مفاهیم، ​​معماری مرجع، طبقه بندی و هستی شناسی را که اکنون در مرحله توسعه قرار دارند، به اتمام رسانده است.

در حالی که کار استانداردسازی بلوکچین همچنان “عمیق تر” می شود، متن نشان می دهد که چندین مانع همچنان مانع از تکمیل آن می شود، و توسعه صنعتی را کاهش می دهد. این گزارشها شامل «سوء تفاهمها» یا «دیدگاه نابالغ و ناسازگار» از کاربرد فناوری در صنایع و سناریوهای مختلف و رشد ناکافی استعداد بلوچین است که به ویژه برای آموزش تمرینکنندگان استانداردسازی ضروری است.

نویسنده از کشور خواست تا استاندارد سازی را تسریع کند، زیرا برنامه های بالقوه فن آوری همچنان فراتر از مرزهای مالی به مدیریت زنجیره تامین، رفاه اجتماعی، صنایع فرهنگی و سرگرمی و دیگر زمینه ها ادامه می دهد.

نویسنده همچنین توصیه می کند که چین “این فرصت را به دست آورد تا نقش کلیدی در توسعه بین المللی استانداردهای بلوچین” داشته باشد، در حالیکه این استانداردهای بین المللی را برای وضعیت چین ترسیم و اصلاح می کند.

همانطور که قبلا گزارش شده است، چین تلاش خود را برای تکمیل سیستم استاندارد سازی بلوکچین “در اسرع وقت”، ایجاد یک کمیته دولتی اختصاصی برای هدف مشخص، و اخیرا اعلام کرد که استانداردها باید تا پایان سال 2019 صادر شود.

درباره ما

زرین اکسچنج، یکی از بزرگترین سیستم های نقل و انتقال ارزهای دیجیتال با سابقه 5 ساله و پشتیبانی 24 ساعته می باشد.

ما چطور می توانیم کمکتان کنیم ؟

مجموعه پشتیبانی زرین اکسچنج، آماده هر گونه مشاوره رایگان در تمام زمینه ها به کاربران گرانقدر می باشد.