به خدمات 24 ساعته زرین اکسچنج اعتماد کنید!

پس از نشانه های بازیابی دیروز، بازارهای رمزنگاری، خرابی های شدید را مشاهده می کنند

پس از نشانه های بازیابی دیروز، بازارهای رمزنگاری، خرابی های شدید را مشاهده می کنند

دوشنبه، 19 نوامبر: پس از نشان دادن برخی از علائم بهبود در دیروز، 18 نوامبر، بازارهای غول پیکر، یک سقوط چشمگیر دیگر را تجربه می کنند. طبق گفته CoinMarketCap، بیت کوین (BTC) زیر 5000 دلاری فرو می ریزد، در حالی که برخی از 20 سکه در زمان مطبوعات تا 20 درصد سقوط می کنند.

در روز 18 نوامبر، پس از تلاش مداوم در محاصره در منطقه سبز، روزانه BTC با بیش از 10 درصد کاهش به فروش می رسد و در زمان مطبوعات حدود 4،977 دلار معامله می شود. در نمودار هفتگی BTC 21.37 درصد از دست داده است.

ریپل (XRP) در روز تقریبا 2 درصد کاهش می یابد و در زمان مطبوعات 0.495 دلار معامله می شود. سکه جای خود را به عنوان دومین سرمایه گذار اصلی در بازار سرمایه باقی ماند زیرا این شرکت موفق به جایگذاری اتریم (ETH) در تاریخ 15 نوامبر شده است. کلاه بازار XRP حدود 20 میلیارد دلار است، در حالی که ETH در زمان مطبوعات بیش از 15.8 دلار است.

پس از نشانه های بازیابی دیروز، بازارهای رمزنگاری، خرابی های شدید را مشاهده می کنند

ETH طی 24 ساعت گذشته سقوط شدید بیش از 13 درصد داشته است و در زمان مطبوعات معامله می شود. بالاترین نقطه اتریوم در روز 179.70 دلار و پایین ترین قیمت 150.80 دلار بود. با توجه به مرور هفتگی آن، آلت کوین تقریبا 27 درصد از دست داده است.

بازندگان عمده در میان آلت کوین ها در روز، Tezos، اتریوم Classic (ETC) و دش، به ترتیب 21.71، 16.05 و 16 درصد است.

کل سرمایه بازار تمام کریستوگرام ها امروز به میزان 164 میلیارد دلار کاهش یافته است، که پایین ترین نقطه آن در نمودار هفتگی آن است. حجم معاملات روزانه حدود 19.6 میلیارد دلار است.

KPMG یک گزارش صعودی در مورد کریپتوکورنس 15 نوامبر منتشر کرد. در این گزارش، سرمایه گذاران نهادی باید به این صنعت ملحق شوند تا بتوانند به «پتانسیل خود» برسند.

“در سال 2018، شاهد موجی از ورود کنندگان جدید در بازار مانند پلتفرم های امنیتی، پایدار کوئین ها و حتی تاسیس موسسات خدمات مالی است که محصولات و خدمات رمزنگاری را راه اندازی می کنند. در حال حاضر گزارش Cryptoassets در حال حاضر غیرممکن است.

امروز Cointelegraph همچنین گزارش داد که Rootstock (RSK) مبتنی بر بیت کوین مبتنی بر قرارداد هوشمند است (RSK) با یکپارچه سازی پروژه RIF OS برای گسترش دامنه عملیات خود را. این احتمالا پروتکل RSK را قادر می سازد فراتر از پشتیبانی شبکه بیت کوین و اتریوم و شامل توابع P2P مختلف و «تسریع در استفاده از تکنولوژی Open Source کانکشن در سراسر جهان» شود.

درباره ما

زرین اکسچنج، یکی از بزرگترین سیستم های نقل و انتقال ارزهای دیجیتال با سابقه 5 ساله و پشتیبانی 24 ساعته می باشد.

ما چطور می توانیم کمکتان کنیم ؟

مجموعه پشتیبانی زرین اکسچنج، آماده هر گونه مشاوره رایگان در تمام زمینه ها به کاربران گرانقدر می باشد.