به خدمات 24 ساعته زرین اکسچنج اعتماد کنید!

پس از نشانه های بازیابی دیروز، بازارهای رمزنگاری، خرابی های شدید را مشاهده می کنند

پس از نشانه های بازیابی دیروز، بازارهای رمزنگاری، خرابی های شدید را مشاهده می کنند

دوشنبه، ۱۹ نوامبر: پس از نشان دادن برخی از علائم بهبود در دیروز، ۱۸ نوامبر، بازارهای غول پیکر، یک سقوط چشمگیر دیگر را تجربه می کنند. طبق گفته CoinMarketCap، بیت کوین (BTC) زیر ۵۰۰۰ دلاری فرو می ریزد، در حالی که برخی از ۲۰ سکه در زمان مطبوعات تا ۲۰ درصد سقوط می کنند.

در روز ۱۸ نوامبر، پس از تلاش مداوم در محاصره در منطقه سبز، روزانه BTC با بیش از ۱۰ درصد کاهش به فروش می رسد و در زمان مطبوعات حدود ۴،۹۷۷ دلار معامله می شود. در نمودار هفتگی BTC 21.37 درصد از دست داده است.

ریپل (XRP) در روز تقریبا ۲ درصد کاهش می یابد و در زمان مطبوعات ۰٫۴۹۵ دلار معامله می شود. سکه جای خود را به عنوان دومین سرمایه گذار اصلی در بازار سرمایه باقی ماند زیرا این شرکت موفق به جایگذاری اتریم (ETH) در تاریخ ۱۵ نوامبر شده است. کلاه بازار XRP حدود ۲۰ میلیارد دلار است، در حالی که ETH در زمان مطبوعات بیش از ۱۵٫۸ دلار است.

پس از نشانه های بازیابی دیروز، بازارهای رمزنگاری، خرابی های شدید را مشاهده می کنند

ETH طی ۲۴ ساعت گذشته سقوط شدید بیش از ۱۳ درصد داشته است و در زمان مطبوعات معامله می شود. بالاترین نقطه اتریوم در روز ۱۷۹٫۷۰ دلار و پایین ترین قیمت ۱۵۰٫۸۰ دلار بود. با توجه به مرور هفتگی آن، آلت کوین تقریبا ۲۷ درصد از دست داده است.

بازندگان عمده در میان آلت کوین ها در روز، Tezos، اتریوم Classic (ETC) و دش، به ترتیب ۲۱٫۷۱، ۱۶٫۰۵ و ۱۶ درصد است.

بیت کوین تبدیل به ده سال در بلوک پیدایش می شود
همچنین بخوانید:

کل سرمایه بازار تمام کریستوگرام ها امروز به میزان ۱۶۴ میلیارد دلار کاهش یافته است، که پایین ترین نقطه آن در نمودار هفتگی آن است. حجم معاملات روزانه حدود ۱۹٫۶ میلیارد دلار است.

KPMG یک گزارش صعودی در مورد کریپتوکورنس ۱۵ نوامبر منتشر کرد. در این گزارش، سرمایه گذاران نهادی باید به این صنعت ملحق شوند تا بتوانند به «پتانسیل خود» برسند.

“در سال ۲۰۱۸، شاهد موجی از ورود کنندگان جدید در بازار مانند پلتفرم های امنیتی، پایدار کوئین ها و حتی تاسیس موسسات خدمات مالی است که محصولات و خدمات رمزنگاری را راه اندازی می کنند. در حال حاضر گزارش Cryptoassets در حال حاضر غیرممکن است.

امروز Cointelegraph همچنین گزارش داد که Rootstock (RSK) مبتنی بر بیت کوین مبتنی بر قرارداد هوشمند است (RSK) با یکپارچه سازی پروژه RIF OS برای گسترش دامنه عملیات خود را. این احتمالا پروتکل RSK را قادر می سازد فراتر از پشتیبانی شبکه بیت کوین و اتریوم و شامل توابع P2P مختلف و «تسریع در استفاده از تکنولوژی Open Source کانکشن در سراسر جهان» شود.