به خدمات 24 ساعته زرین اکسچنج اعتماد کنید!

رهبری خط حمل و نقل ژاپن برای معرفی ارزش پول دیجیتال خود

رهبری خط حمل و نقل ژاپن برای معرفی ارزش پول دیجیتال خود

ژاپن شرکت حمل و نقل Nippon Yusen K.K. بلومبرگ گزارش داد که نوامبر 20 (NYK) گزارش داده که پول دیجیتال خود را برای اعضای خدمه راه اندازی کرده است.

Nippon Yusen، تاسیس در سال 1885، بزرگترین خط حمل و نقل ژاپن از نظر فروش است. از آوریل 1 تا سپتامبر 30، 2018، درآمد یکجانبه گروه NYK 915.6 میلیارد ین (8.1 میلیارد دلار) بود.

به گزارش خبرگزاريها به نقل از بلومبرگ، افرادي كه با اين موضوع آشنا هستند، اعلام كردند كه ارزيابي ديجيتالي خود را براي اعضاي خدمه به منظور ساده كردن فرآيند اداره، ارسال و تبديل پول به ارزهاي داخلي كارگران ملي انجام ميدهد. به نظر میرسد ارز به دلار آمریکا گره خورده است، که به جلوگیری از نوسانات جدی در ارزش افزوده کمک میکند.

به گفته بلومبرگ، روشن نیست که آیا ارز دیجیتالی نیویورک از فن آوری بلوچین استفاده می کند یا یک نوع کریستوآرایی باشد.

در منابع ناشناس، NYK در حال کار با بانک ها و شرکت های توسعه نرم افزاری برای اطمینان از توانایی ارز در تبدیل ارزهای محلی است. شرکت گزارش داده است که آزمایش های موفقیت آمیز با استفاده از ارتباطات مخابراتی کشتی انجام می دهد و در حال حاضر به دنبال ثبت اختراع برای این فناوری است.

NYK احتمالا پول دیجیتال را در نیمه اول سال 2019 معرفی می کند، در حالی که این ابتکار عمل استفاده از گوشی های هوشمند را پیش بینی می کند. در کنار پرداخت کارگران خود، این شرکت همچنین به دنبال ارائه ارز به سایر اپراتورهای حمل و نقل است.

رهبری خط حمل و نقل ژاپن برای معرفی ارزش پول دیجیتال خود

مقامات بندر و حمل و نقل در سراسر جهان در حال حاضر توان بالقوه فن آوری بلوچین را درک کرده اند. در اوایل ماه جاری، نه اپراتور بزرگ ترمینال و شرکت های حمل و نقل، Memorandum of Understanding (MoU) را امضا کردند تا یک پلت فرم دیجیتال باز را بر اساس تکنولوژی DLL (DLT) ایجاد کنند.

طبق گزارش گزارش، این پلتفرم جدید “اجازه می دهد تا فرستنده ها مدارک کالاهای خطرناک خود را به صورت دیجیتالی و سازماندهی کند و به طور خودکار با احزاب مرتبط مرتبط شوند تا روند تأیید را ساده تر کنند.”

در اکتبر، بزرگترین بندر اروپا، بندر روتردام، با بانک بزرگ هلندی ABN AMRO و شرکت تابعه سامسونگ برای تست بلوکچین برای حمل و نقل مشارکت کرده است. اعضای محاکمه بلوچین انتظار دارند که این فناوری به کاهش زمان حمل و نقل و ساده سازی معاملات مالی کمک کند.

دسته بندی

ما چطور می توانیم کمکتان کنیم ؟

مجموعه پشتیبانی زرین اکسچنج، آماده هر گونه مشاوره رایگان در تمام زمینه ها به کاربران گرانقدر می باشد.