به خدمات 24 ساعته زرین اکسچنج اعتماد کنید!

شراکت اپراتور مخابرات اسپانیا با IBM برای مدیریت تماس های بین المللی بر پایه بلاک چین

شراکت اپراتور مخابرات اسپانیا با IBM برای مدیریت تماس های بین المللی بر پایه بلاک چین

IBM و شرکت مخابراتی بزرگ اسپانیایی Telefónica با استفاده از تکنولوژی بلاک چین برای مدیریت ترافیک تلفنی تلفنی تلفن همراه در یک گزارش مطبوعاتی با Cointelegraph نوامبر 14 همکاری کرده اند.

Telefónica هفتمین بزرگترین شرکت مخابراتی در جهان است که با سرمایه گذاری در بازار، با توجه به Forbes ارزش 51 میلیارد دلار دارد. این شرکت تجارت ارتباطات در 17 کشور را با 343 میلیون مشتری انجام می دهد.

همکاری با آی بی ام به منظور تسهیل فرآیندهای کسب و کار Telefónica خاص و رسیدگی به چالش های مختلف در این زمینه، از جمله قابلیت اطمینان و شفافیت اطلاعات ثبت شده از شبکه های مختلف در هنگام مسیریابی تماس های بین المللی است.

به طور خاص Telefónica قصد دارد از پلت فرم IBM بلاک چین برای ردیابی اطمینان و ردیابی هر تماس بین المللی و داده های مربوطه مانند مبدا، مقصد و مدت زمان استفاده کند.

علاوه بر این، این پلتفرم در ایجاد یک شبکه از همتایان متشکل از اپراتورها، ارائه دهندگان خدمات، فروشندگان و سایر احزاب اعمال خواهد شد. در طول انتشار، دسترسی به این پلت فرم برای همه شرکت کنندگان در زنجیره در دسترس خواهد بود.

این پروژه همچنین به Telefónica کمک خواهد کرد که فعالیت های جعلی را شناسایی کند و همچنین مسائل مربوط به حل و فصل اختلاف، زیان تجاری ناشی از درآمد غیرقانونی یا اختلاف در اطلاعات باشد.

شراکت اپراتور مخابرات اسپانیا با IBM برای مدیریت تماس های بین المللی بر پایه بلاک چین

گونزالو مارتین ویلا، مدیر ارشد نوآوری Telefónica، گفت: “بلوکچین اجازه خواهد داد اپراتورها یک لایه جدید اعتماد به نفس در اینترنت ایجاد کنند نه بر روی بازیکنان که داده ها و تراکنش ها را تولید می کنند، بلکه بر روی داده های خود”.

آی بی ام همکاری با Telefónica را در یک اعلامیه جداگانه تایید کرد و اظهار داشت که Telefónica و آی بی ام در ایجاد یک اثبات مفهوم (PoC) با استفاده از فن آوری بلوچین IBM برای کمک به حل یکی از چالش های عمده ارائه دهندگان خدمات ارتباطی همکاری می کنند. مدیریت ترافیک تلفنی تلفن همراه بین المللی. ”

ماه گذشته، جناح نوآوری ویتلس، بزرگترین اپراتور ارتباطات راه دور Vietnamtel Group، هدف را برای ارائه دهنده پیشرو فناوری برجسته بلوکچین ویتنام طی پنج سال تعیین کرد. در مسابقه خود برای تداوم روند توسعه، این شرکت در حال حاضر راه حل مبتنی بر بلاک چین را برای بهبود مدیریت فایل در بخش مراقبت های بهداشتی ساخته است.

در ماه سپتامبر، LG UPlus کره جنوبی، یک شرکت تلفن همراه متعلق به چهارمین بزرگترین شرکت قرقیزستان در کشور الجزیره، اعلام کرد که یک سرویس پرداخت متقابل حامل های خارج از کشور را بر اساس بلوکچین عرضه می کند. از طریق سرویس جدید، کاربران یک حامل مخابراتی قادر خواهند بود بدون هیچگونه تردیدی معاملات را در شبکه های پرداخت دیگری انجام دهند.

درباره ما

زرین اکسچنج، یکی از بزرگترین سیستم های نقل و انتقال ارزهای دیجیتال با سابقه 5 ساله و پشتیبانی 24 ساعته می باشد.

ما چطور می توانیم کمکتان کنیم ؟

مجموعه پشتیبانی زرین اکسچنج، آماده هر گونه مشاوره رایگان در تمام زمینه ها به کاربران گرانقدر می باشد.