به خدمات 24 ساعته زرین اکسچنج اعتماد کنید!

TRON برنامه شتاب دهنده برای توسعه دهندگان DApp را راه اندازی می کند

TRON برنامه شتاب دهنده برای توسعه دهندگان DApp را راه اندازی می کند

بر اساس یک بیانیه مطبوعاتی که توسط Cointelegraph نوامبر 16 منتشر شده است، TRON (TRX) یک برنامه ی شتاب دهنده 1 میلیون دلاری را برای حمایت از توسعه دهندگان ساخت DApps و محصولات پروتکل TRON راه اندازی می کند.

هدف از این ابتکار این است که ترویج مصرف کنندگان تکنولوژی بلوچین را از طریق اکوسیستم TRON پس از به دست آوردن به موقع به اشتراک گذاشتن فایل به اشتراک گذاری فایل BitTorrent، پروژه اطلس و برنامه پرداخت خشخاش پرداخته شود. پروتکل TRON در حال حاضر بیش از یک میلیون معاملات و 600000 کیف پول را پردازش می کند.

در ماه دسامبر شروع به کار خواهد شد، در حالی که برندگان در اولین نشست بین المللی TRON در ماه ژانویه اعلام خواهد شد.

TRON برنامه شتاب دهنده برای توسعه دهندگان DApp را راه اندازی می کند

در ماه اکتبر، TRON و بزرگترین ارائه دهنده جستجوی اینترنتی اینترنتی Baidu اعلام کردند که در زمینه محاسبات ابری همکاری خواهند کرد. مشارکت بین دو شرکت همچنان روی خرید و استفاده از منابع رایانش ابری اولیه Baidu متمرکز شده است، نه اتصال “در سطح کسب و کار بلوک چینی”.

همچنین در ماه اکتبر، مدیر عامل شرکت TRON جاستین خورشید ادعا کرد که به روز رسانی اوباما با نام Odyssey 3.1 می تواند اتریوم را بر روی سرعت و EOS در هزینه خرج کند. این تغییرات عبارتند از راه اندازی ماشین مجازی TRON، که به توسعه دهندگان اجازه می دهد تا قراردادهای هوشمند را قبل از انتقال به TRON mainnet آزمایش کنند.

طبق گزارش CoinMarketCap از زمان مطبوعات، TRX 11th کریپتو کارنسی است که در حدود 0.018 دلار معادل 0.27 درصد در روز به فروش می رسد.

درباره ما

زرین اکسچنج، یکی از بزرگترین سیستم های نقل و انتقال ارزهای دیجیتال با سابقه 5 ساله و پشتیبانی 24 ساعته می باشد.

ما چطور می توانیم کمکتان کنیم ؟

مجموعه پشتیبانی زرین اکسچنج، آماده هر گونه مشاوره رایگان در تمام زمینه ها به کاربران گرانقدر می باشد.