به خدمات 24 ساعته زرین اکسچنج اعتماد کنید!

فرانسه حساب برای بخش کوچکی از بازار جهانی ICO، در حالی که ایالات متحده به صنعت

فرانسه حساب برای بخش کوچکی از بازار جهانی ICO، در حالی که ایالات متحده به صنعت

براساس گزارش ICO منتشر شده توسط روزنامه نگاران AMF (بانک سرمایه گذاران بازار مالی فرانسه) امروز، ۱۴ نوامبر، سکه های اولیه ارائه سکه (ICOs) در فرانسه نشان دهنده بخشی جزئی از بازار جهانی ICO است.

براساس این مطالعه اخیر، بازار جهانی ICO از سال ۲۰۱۴ تا کنون ۱۹٫۴ میلیارد یورو (۲۱٫۸ میلیارد دلار) بوده است. با رشد سریع از سال ۲۰۱۶، بیشتر سهم بازار در سال ۲۰۱۷ متمرکز شده و در سه ماهه اول ۲۰۱۸، با ۱۳٫۴ میلیارد یورو (۱۵ میلیارد دلار) افزایش یافته است.

همانطور که AMF گزارش داد، فرانسه سهم کوچکی از بازار را به خود اختصاص داده است و ۸۹ میلیون یورو (۱۰۰ میلیون دلار) در ۱۵ پروژه ICO افزایش یافته است، در حالی که اکثر ICO ها در ایالات متحده انجام شده است. براساس این مطالعه، ICOs فرانسه ۱٫۶ درصد از سرمایه گذاری جهانی در سال ۲۰۱۷٫

در مورد بازار داخلی، AMF تاکید کرد نقش مهمی در این نوع جدید جذب سرمایه که توسط شرکت های کوچک برای حفظ یکپارچگی سرمایه آنها مورد استفاده قرار می گیرد. AMF اعلام کرد که پروژه های محلی ICO در حال برنامه ریزی برای وارد شدن به سایر صنایع هستند و انتظار می رود تا ۱۸۰ میلیون یورو (۲۰۲٫۶ میلیون دلار) افزایش یابد.

تنظیم کننده مالی همچنین اظهار داشت که صنعت با توجه به حفاظت از سرمایه گذاران، نیاز به مقررات مناسب دارد و بر ضرورت اتخاذ موثر مقررات ضد پولشویی (AML) و همچنین ارائه سطح مناسب شفافیت، نیاز دارد.

در این راستا، AMF از ابتکار اخیر وزارت اقتصاد و دارایی فرانسه که برنامه ریزی عملیات رشد و ترقی کسب و کار (PACTE) اختصاص داده شده به ICOs در ماه سپتامبر امسال را تأیید کرد، مورد بررسی قرار گرفته است. با این حال، AMF همچنان اعلام کرد که صنعت به منظور تنظیم بازار، با توجه به ویژگی مرزی این صنعت، نیاز به همکاری بین المللی دارد.

بیت کوین و آلتو کوین برای بازگرداندن مقاومت در برابر کلید اصلی تلاش می کنند
همچنین بخوانید:

فرانسه حساب برای بخش کوچکی از بازار جهانی ICO، در حالی که ایالات متحده به صنعت

این گزارش اخیر یک سال پس از شروع برنامه UNICORN منتشر شد که نشان دهنده یک مبنای حمایت و تلاش برای ایجاد یک رویکرد نظارتی به “همه فعالیت های جدید جمع آوری پول بر مبنای رمزنگاری و تکنولوژی بلوچین” است.

هفته گذشته، کمیته امور مالی کمیته امور مجلس نمایندگان فرانسه پیشنهاد اصلاحات مالیاتی را پیشنهاد داد که مالیات را نسبت به مالیات بر ارزش افزوده به کسانی که در مالیات بر درآمد محسوب می شوند، کاهش می دهد که از تاریخ ۱ ژانویه ۲۰۱۹ از ۳۶٫۲ درصد تا ۳۰ درصد کاهش می یابد.

پیش از این در ماه سپتامبر، AMF لیست سیاه ۲۱ وب سایت سرمایه گذاری را شامل می شد، از جمله وب سایت های وابسته به رمزنگاری که سرمایه گذاری های غیرمعمول را ارائه می دادند. پیش از این، تنظیم کننده سهام ۱۵ سایت دیگر را در لیست سیاه در ماه مارس امسال اضافه کرده بود، وعده بازگشت بالا.

درباره ما

زرین اکسچنج، یکی از بزرگترین سیستم های نقل و انتقال ارزهای دیجیتال با سابقه 5 ساله و پشتیبانی 24 ساعته می باشد.

ما چطور می توانیم کمکتان کنیم ؟

مجموعه پشتیبانی زرین اکسچنج، آماده هر گونه مشاوره رایگان در تمام زمینه ها به کاربران گرانقدر می باشد.