به خدمات 24 ساعته زرین اکسچنج اعتماد کنید!

امضای قرارداد ایجاد انجمن جهانی کریپتو کارنسی در اوزاکا

امضای قرارداد ایجاد انجمن جهانی کریپتو کارنسی در اوزاکا

گروهی از انجمن های تجاری ملی متشکل از نمایندگان مجاز خدمات مجازی طی یک مصاحبه مطبوعاتی مشترک با cointelegraph در تاریخ 29 ژوئن بیان داشتند که قصد ایجاد یک انجمن جهانی جهت ارائه یک نماینده رسمی از سمت شرکت های این صنعت را دارند.

Per the release یا همان انجمن تجارت ژاپنی، معروف به Memorandum of Understanding (MoU) یکی از امضا کنندگان این قرارد در اوزاکا بوده است. دیگر انجمن هایی که قرارداد را امضا کردند، شامل انجمن تجارت دیجیتال استرالیا (ADCA)، سنگاپور کریپتو کارنسی، انجمن صنعت بلاک چین، انجمن ژاپنی بلاک چین، انجمن بلاک چین کره ای، انجمن بلاک چین هنگ کنگ و ائتلاف پارلمانی تایوان برای سازمان تنظیم مقررات صنعت بلاک چین.

مراسم امضای این قرارداد در محل اجلاس سران V20 VASP برگزار شد که همزمان با جلسه گروه 20 در اوزاکا بود و نماینده VASP همکاری قابل توجه ای با تنظیم کنندگان این قرارداد داشت. Ronald M. Tucker، بنیانگذار ADCA و شرکت V20، اظهار داشت:

“ما همه را در این جا برای ایجاد یک پیکر جدید گرد هم آمده ایم که به ابزار و ساز و کارهایی برای برقراری ارتباط با سازمان های دولتی و FATF دست پیدا کنیم تا اطمینان حاصل شود که منافع ما در سطح بین المللی به بهترین شکل قابل درک و ارزش گذاری است.”

Ronald M. Tucker، بنیانگذار ADCA
Ronald M. Tucker، بنیانگذار ADCA

اخبار منتشر شده بیان گر آن است که هدف تفاهم نامه ایجاد گفتگو با دولت ها و قانون گذاران، حمایت از تبادل اطلاعات، ترویج سیاست ها و رویه ها، افزایش آگاهی و تسهیل رعایت مقررات می باشد.

همانطور که در اوایل ماه جاری گزارش داده بودیم، وزیران امور مالی G20 و فرمانداران بانک مرکزی از شورای مالی ثبات (FSB) و سازمان های استاندارد جهانی درخواست نظارت بر خطرات در مورد دارایی های رمزنگاری را داشته اند.

Adam Back، که سیستم هشاکش را اختراع کرده بود و یکی از اولین افراد فعال در بیت کوین بوده است، درباره استفاده مثبت از بلاک چین در اجلاس G20 امسال سخنرانی کرد.

 


برای خرید پرفکت مانی ، خرید ووچر پرفکت مانی ، خرید وب مانی یا ارزهای دیجیتال دیگر در زرین اکسچنج ثبت نام کنید.

درباره ما

زرین اکسچنج، یکی از بزرگترین سیستم های نقل و انتقال ارزهای دیجیتال با سابقه 5 ساله و پشتیبانی 24 ساعته می باشد.

ما چطور می توانیم کمکتان کنیم ؟

مجموعه پشتیبانی زرین اکسچنج، آماده هر گونه مشاوره رایگان در تمام زمینه ها به کاربران گرانقدر می باشد.