به خدمات 24 ساعته زرین اکسچنج اعتماد کنید!

استلار چیست ؟ معرفی کیف پول های ذخیره سازی این ارز دیجیتال

استلار چیست ؟ معرفی کیف پول های ذخیره سازی این ارز دیجیتال

معرفی استلار

استلار یکی از ارز های دیجیتالی است که با هدف آسان سازی انجام تراکنش میان افراد در سرتاسر جهان به وجود آمده است. واحد ارز دیجیتال استلار را لومن می نامند و با علامت XLM نمایش می دهند. تراکنش های انجام شده در شبکه استلار با سرعت خوبی انجام می شود و تنها در حدود 6 ثانیه زمان برای آن مورد نیاز است. نکته جالبی که در خصوص استلار وجود دارد تفاوت های عملکردی آن در مقایسه با بیت کوین است. بیت کوین و بسیاری از ارز های دیجیتالی بر روی بلاک چین فعالیت می کنند اما عملکرد استلار بر روی یک شبکه غیر متمرکز است. STELLAR را نمی توان استخراج نمود و تنها توسط شرکت تولید کننده آن به بازار عرضه می شود.

تاریخچه ای در خصوص استلار

شروع به کار استلار در بازار ارز های دیجیتال به سال 2014 باز می گردد. سازنده این ارز دیجیتال شخصی به نام جک مک کالب بود که در واقع یکی از اعضای تیمی بود که بر روی ارز ریپل کار می کردند. همین موضوع باعث شده که بسیاری از افراد عقیده داشته باشند که این ارز دیجیتال مشابه با ریپل می باشد.

کیف پول های استلار
کیف پول های استلار

کیف پول هایی برای ذخیره STELLAR

هنگامی که قصد خرید و فروش استلار را داشته باشید نیاز به استفاده از کیف پول های ویژه این ارز دیجیتال دارید. برای این که دچار مشکلات امنیتی نشوید به شما توصیه می کنیم حتما از کیف پول هایی استفاده کنید که توسط وب سایت رسمی STELLAR تایید شده است. برای ذخیره استلار انواع کیف پول های دسکتاپ، چند منظوره، کیف پول های موبایلی، تلگرامی و همچنین لجر نانو در اختیار صاحبان این ارز دیجیتالی قرار گرفته است. در میان مواردی که ذکر شد کیف پول دسکتاپ به عنوان کیف پول رسمی ارز STELLAR شناخته می شود و قابلیت نصب بر روی انواع سیستم عامل های موجود را دارد.

کیف پول چند منظوره Stargazer نوعی از انواع کیف پول های موبایل است که بر روی سیستم عامل های اندروید و ویندوز و مک قابل نصب است. همچنین کیف پول Centaurus که تنها قابل نصب بر روی سیستم عامل اندروید و IOS است. در این میان کیف پول تلگرامی نیز برای ارز استلار عرضه شده که به آن PapayaBot گفته می شود. با استفاده از این کیف پول می توانید ارز های مختلفی را ذخیره سازی کنید و در واقع تنها برای استلار عرضه نشده است.

افرادی که نسبت به ذخیره بیت کوین و لایت کوین نیز اقدام می کنند می توانند از PapayaBot استفاده نمایند. در نهایت کیف پول لجر نانو نیز یکی دیگر از انواع کیف پول هایی است که می تواند برای استفاده کنندگان از استلار مورد استفاده قرار بگیرد. در این کیف پول امنیت حرف اول را می زد و در دسته کیف پول های سخت افزاری طبقه بندی می شود. در واقع به افرادی که نیاز به امنیت بالاتری برای سرمایه گذاری های خود در STELLAR دارند توصیه می شود از این کیف پول استفاده کنند. ویژگی مهم این کیف پول پشتیبانی از ارز های مختلفی مانند بیت کوین و ریپل و اتریوم است.

تهیه و تالیف توسط زرین اکسچنج

درباره ما

زرین اکسچنج، یکی از بزرگترین سیستم های نقل و انتقال ارزهای دیجیتال با سابقه 5 ساله و پشتیبانی 24 ساعته می باشد.

ما چطور می توانیم کمکتان کنیم ؟

مجموعه پشتیبانی زرین اکسچنج، آماده هر گونه مشاوره رایگان در تمام زمینه ها به کاربران گرانقدر می باشد.