به خدمات 24 ساعته زرین اکسچنج اعتماد کنید!

چگونه توکن رایگان گرام (Gram) بگیریم؟

چگونه توکن رایگان گرام (Gram) بگیریم؟

توکن رایگان گرام و ارائه ی آن

توکن رایگان گرام موضوع بحث این مقاله است. در این مقاله به این خواهیم پرداخت که چگونه می توان توکن رایگان گرام دریافت نمود؟ چنان که می دانید ارز دیجیتال Gram نوعی ارز رسمی شرکت تلگرام است. با این که این شرکت ماهیت پیام رسانی دارد. ولی آن قدر اعتبار جمع کرده است که بتواند به جذب سرمایه و ارائه ی توکنی جدید به نام Gram بپردازد. ارز دیجیتالی Gram به طور آزمایشی در تاریخ دوازدهم آبان ماه عرضه شد. سرعت تبادلات در این پلتفرم جدید فوق العاده بالا می باشد. و نظر هر سرمایه گذاری را به خود جلب می کند. اما کسانی که پولی برای سرمایه گذاری ندارند. در این فکر هستند که چگونه می توان توکن رایگان گرام به دست آورد؟ تا بتوانند در این پروژه سهیم باشند و سود ببرند.

بلا فاصله پس از این که این ارز دیجیتالی در تاریخ مذکور عرضه شد. کاربران خیلی زیادی نسبت به نصب کیف پول آن و همچنین گرفتن و خرید توکن هایش اقدام نمودند. پس از این که در این مقاله به بررسی راه دریافت توکن رایگان گرام پرداختیم. لینک اصلی کیف پول خود این ارز دیجیتالی را نیز معرفی خواهیم نمود. اولین موردی که باید بدانید این است. که خود شبکه و پلتفرم تلگرام که مبتنی بر بلاک چین می باشد. بر طبق یک قرار وعده نموده است. هر کسی که کیف پول این ارز دیجیتالی را نصب نماید. به عنوان پاداش در همه گیر شدن آن مقداری توکن رایگان دریافت خواهد نمود. این مقدار البته متغییر است.

چیزی بین پنج تا بیست توکن. و بستگی کامل به شانس خود تان دارد. ضمنا این نوع توکن ها از طریق همین پیام رسان به کاربرانش ارسال می گردد. پس اولین کاری که باید انجام دهید این است که کیف پول آن را نصب نمایید.

 

کیف پول Gram
کیف پول Gram

کیف پول Gram روی چه سیستم هایی نصب می گردد؟

این طور که معلوم است. این کیف پول در سیستم های عاملی مانند ویندوز، لینوکس و مک قابل نصب می باشد. البته چنان که می بینید کیف پول تنها در سیستم های دسکتاپی نصب می گردد. و نسخه ای که مخصوص موبایل باشد هنوز برای آن ارائه نشده است. در صورتی که قصد نصب نمودن این کیف پول را بر روی سیستم عامل خود دارید. می توانید به صفحه ی ولت تون مراجعه نمایید. البته به احتمال زیاد نمی توانید این وب سایت را ببینید. زیرا فیلتر می باشد. اما می توانید با استفاده از یک تغییر دهنده ی آی پی مشکل را به سادگی حل کنید. درست همان طور که برای ورود به وب سایت تلگرام از چنین ترفندی استفاده می نمودید.

نصب نمودن کیف پول Gram اصلا راه و روش سختی ندارد. و به راحتی با کلیک بر روی آن می توانید به زدن دکمه ی Next ادامه دهید. تا این که نصب به پایان برسد. وقتی هم که صفحه ی آخر آمد. دکمه ی Finish را بزنید. به همین سادگی.شما پس از نصب این کیف پول می توانید اقدام به زدن گزینه ی Create My Wallet کنید. با زدن این گزینه می توانید یک کیف پول جدید برای خود بسازید. اگر هم تنها قصد بازیابی کیف خود و توکن هایش را دارید. می توانید گزینه ی Importing existing wallet را بزنید. به این صورت می توانید تمامی اطلاعاتی را که در سیستم عامل دیگری داشته اید. و یا آن را از سیستم خود حذف نموده اید. را بازیابی نمایید.

 

اگر بخواهیم کیف پول جدید ایجاد کنیم باید چه کنیم؟

اگر قصد گشایش و باز نمودن یک کیف پول جدید را دارید. تا بتوانید از توکن رایگان گرام بهره مند شوید. باید همان گزینه ی اولی یعنی Create My Wallet را بزنید. روش SEED نوعی روش برای برقرار نمودن امنیت در کیف های پول مربوط به ارز های دیجیتالی می باشد. در روش SEED شما می بایست که تعدادی کلمه را که به طور کاملا تصادفی در اختیار شما قرار داده می شود. را در جایگاه مربوط به آن خود تان تایپ نمایید. البته گاهی که می خواهید آن ها را کپی هم کنید. امکانش وجود ندارد. یعنی فقط می توانید آن ها را خود تان تایپ کنید. به احتمال زیاد چنین روش ایجاد امنیتی را خود تان در وب ستیت های دیگر در گذشته دیده باشید.

بیست و چهار کلمه را باید وارد کنید. پس از وارد نمودن این بیست و چهار کلمه دکمه ی Continue را می زنید. و این مرحله تمام می شود. در مرحله ی بعد از شما می خواهد طبق لیستی از کلمات که در مرحله ی قبل از شما خواسته اند. به صورت تصادفی چند کلمه را تایپ کنید. مثلا می خواهد که کلمه ی دهم و چهاردهم و اول را بنویسید. کاری که در مرحله ی قبل بهتر بود انجامش می دادید. این بود که کلمات لیستی را خود تان در روی یک کاغذ یادداشت می نمودید. و الان با دیدن این نوشته می توانید ترتیب کلمات را درست تایپ نمایید. پس از آن می بایست دکمه ی Continue را بزنید.

حالا در این مرحله نوبت به این می رسد که یک رمز دارای امنیت بالا برای خود انتخاب نمایید. و در کادری که مشاهده می کنید بنویسیدش. تمام شد. حالا شما یک کیف پول دارید. می توانید بازدن گزینه ی View my wallet آن را به خوبی مشاهده نمایید.

 

گرام
گرام

نحوه ی دریافت توکن رایگان گرام

همان طور که در کیف پول Gram خود در قسمت Your balance می بینید تعداد توکن های موجود صفر است. یعنی هیچ توکنی در کار نیست. پس برای دریافت توکن رایگان گرام دوباره به محیط کیف پول خود برگردید. در پایین قسمتی که Your balance را دیدید، آدرس کیف پول شما وجود دارد. سپس دکمه ی Receive Grams را خواهید دید. برای شروع عملیات توکن رایگان گرام همین دکمه را بزنید. یک صفحه را هم خواهید دید که در آن یک QR code وجود دارد. حالا روی دکمه ی Share my wallet کلیک کنید تا آدرس کیف پول تان کپی شود.

به داخل خود تلگرام رفته و رباتی به آدرس @test_ton_bot را در قسمت جستجوی خود تلگرام بیابید. سپس آن را استارت کنید. این ربات در اولین پیام خود آدرس کیف پول تان را از شما می خواهد. آدرسی را که قبلا کپی کرده بودید. را همین جا وارد کنید. از شما می خواهد که بگویید بین پنج تا بیست عدد توکن به چه مقدار آن نیاز دارید؟ البته بعید است که کسی بخواهد پنج را انتخاب نماید. برای همین هم معلوم نیست که چرا چنین سوال عجیبی را می پرسد.

 

کلاهبرداری
کلاهبرداری

گول افراد فریب کار را نخورید

دانستن این موضوع بسیار مهم است که گرفتن این توکن رایگان گرام برای تبادلات نیست. یعنی نمی توانید از آن برای انجام تبادلات و معاملات خود استفاده کنید. همچنین به جهت این که این موضوع در حال حاضر بیشتر جنبه ی تستی و آزمایشی دارد. نمی توان این توکن ها را خرید و یا فروش نمود. بنابر این افرادی که اداعا می کنند که توکن های تلگرامی را می فروشند. شیاد هستند. به آن ها اعتماد نکنید. به هر حال بعد از این که توانستید این توکن ها را در ربات مذکور درخواست کنید، موجودی به کیف پول شما اضافه می شود. همان طور که گفتیم این توکن ها هیچ ارزشی در حال حاضر ندارند. زیرا نمی توان آن ها تبادل نمود.

ولی با این حال می توان گفت با توجه به اقبال عمومی، ارزش و قدر این ارز دیجیتالی در آینده ای نه چندان دور بسیار بالا تر خواهد رفت. چنان که خود تان مشاهده نمودید به راحتی می توانید این ارز ها را دریافت کنید. یک مشکل این وسط باقی می ماند. آن هم این که ما در این حالت هم به نظر تحریم هستیم. زیرا طبق اخباری که خود شبکه ی تلگرام داده است. ایرانی ها نمی توانند از این ارز های دیجیتالی بهره ببرند. ولی می توانید با هویتی جدید از آن ها استفاده کنید. مثلا می توانید در خارج از کشور از این ها بهره مند شوید.

دسته بندی

ما چطور می توانیم کمکتان کنیم ؟

مجموعه پشتیبانی زرین اکسچنج، آماده هر گونه مشاوره رایگان در تمام زمینه ها به کاربران گرانقدر می باشد.