به خدمات 24 ساعته زرین اکسچنج اعتماد کنید!

پیتر شیف (Peter Schiff) ،اقتصاددان مشهور بیت کوین‌های خود را از دست داد

پیتر شیف (Peter Schiff) ،اقتصاددان مشهور بیت کوین‌های خود را از دست داد

پیتر شیف (Peter Schiff) که در خصوص ارزهای دیجیتال بدبین است و مخالف آن است و از طرفداران طلا به حساب می آید ، در توییتر خبر از این موضوع داد که دسترسی به کیف پول خود را از دست داده است و رمز عبور او کار نمیکند و دیگر معتبر نیست.

به گزارش کوین تلگراف، شیفگفته که بیت کوین‌های او دیگر کاملاً بی‌ارزش شده و در بازار به هیچ دردی نمی‌خورد:

می‌دانستم نگهداری بیت کوین ایده خوبی نیست، ولی فکر نمی‌کردم به این اندازه بد باشد!

توییت پیتر شیف

پس از توییت شیف در خصوص از دست دادن بیت کوین‌هایش و انتشار اخبار گوناگون، جامعه ارز دیجیتال سریعاً به این موضوع خبری  و مخرب واکنش نشان دادند. برای مثال، آنتونی پامپلیانو (Anthony Pompliano) بنیان‌گذار شرکت «Morgan Creek Digital» از او سوال کرد که آیا رمز عبور خود را فراموش کرده است، شیف نیز در پاسخ نوشت؛ “کیف پولم رمزم را گم کرده است!”

سپس در ادامه پامپلیانو از شیف درخواست کرد که مستقیماً به خود او ایمیل بزند:

این نرم‌افزار (کیف پول) تنها دستوراتی را که انسان به آن اعمال میکند را انجام می‌دهد، و قادر نیست چیزی را فراموش کند. برایم ایمیل بفرستید، تلاش خواهم کرد بیت کوین‌های از دست رفته‌ی شما را بازگردانم.

اما با نگاه به جواب شیف، به نظر می‌اید این بیت کوین‌ها برای همیشه از دست رفته‌‌اند:

این کیف پول را اریک وورهیز (Eric Voorhees) برای من تنظیم و راه‌اندازی کرده است و حتی خود او هم فکر می‌کند هیچ راهی برای بازگرداندن بیت کوین‌ها موجود نیست. اما اگر شما ایده‌ای جهت بازگردانی بیت کوین‌ها دارید، از آن استقبال خواهم کرد.

با این حال شیف یکی از منتقدان رک و صریح ارزهای دیجیتال نامبرده میشود. کمی قبل از پایان سال گذشته میلادی او گفته بود که برخلاف دارایی‌های دیگر، بیت کوین تا پایان سال رشد قیمت را تجربه نخواهد کرد.

در اواخر نوامبر (اوایل آذر) هم شیف در یک گفتگوی توییتری اظهار کرد که بیت کوین جهت تکمیل الگوی قیمتی میبایست تا ۱,۰۰۰ دلار ریزش داشته باشد.

درباره ما

زرین اکسچنج، یکی از بزرگترین سیستم های نقل و انتقال ارزهای دیجیتال با سابقه 5 ساله و پشتیبانی 24 ساعته می باشد.

ما چطور می توانیم کمکتان کنیم ؟

مجموعه پشتیبانی زرین اکسچنج، آماده هر گونه مشاوره رایگان در تمام زمینه ها به کاربران گرانقدر می باشد.