به خدمات 24 ساعته زرین اکسچنج اعتماد کنید!

کسب در امد به صورت دلار | سایت Sketchfab چیست ؟

کسب در امد به صورت دلار | سایت Sketchfab چیست ؟

با در نظر گرفتن افزایش قیمت دلار خیلی از اشخاص به شیوه های کسب سود دلاری مشتاق شده اند. هم اکنون راه های بسیاری جهت کسب سود دلاری مثل تولید محتوا درون یوتیوب و در دست داشتن پروژه های خارجی از سایت فریلنسر موجود است. البته لازم به ذکر است که جهت موفقیت در این حوزه حتما باید با سایت های تخصصی در زمینه مربوطه آشنایی کامل داشته باشید. در این مطلب از زرین اکسچنج خواهیم گفت که سایت Sketchfab  چیست و به چه نحوی قادریم از آن کسب درآمد کنیم. این سایت در زمینه گرافیکی فعالیت میکند مثل سایت بیهنس و دریبل می توان پروژه های گرافیکی را از در این قبول نمود.

کسب در امد به صورت دلار | سایت Sketchfab چیست ؟

سایت Sketchfab  چیست؟

سایت های فراوانی در دسترس میباشند که می توان از آن ها فایل های STL را به شکل رایگان بدست آورد ولی سایت Sketchfab یکی از محبوب ترین در بین آنهاست. زیرا در این سایت در موضوعات مختلفی مدل 3D موجود است. این امر سبب گردیده که این سایت یک سایت معتبر در این زمینه برجسته شود و کاربران و طراحان، طراحی های سه بعدی از آن خشنود باشند.

Sketchfab در حقیقت جهت پاسخ به کلیه نیاز ها در حوزه ی طراحی سه بعدی شکل گرفت و طرح های دو بعدی طرفداران زیادی در این سایت نخواهند داشت. به سبب همین تخصصی بودن بود که در اصل سایت با سرعت زیاد پیشرفت کرد و به یک خانواده  1.5 میلیونی تبدیل شد، از آماتور گرفته تا متبهر ترین اشخاص. در ادامه توضیح میدهیم که قابلیت های سایت Sketchfab  از چه قرار است؟

کسب در امد به صورت دلار | سایت Sketchfab چیست ؟

قابلیت های سایت Sketchfab  چیست ؟

هر چه در نظر دارید و هرچه را حتی قادر به درک آن نیستید قادرید در این سایت یافت نمایید. این اصلی ترین قابلیت وب سایت میباشد. در حال حاضر پروژه های زنده با توجه به حقیقت مجازی طرفداران بسیاری دارد بذا می توان گفت  این سایت بر روی یک بازار مناسب و رو به یشرفتی سرمایه گذاری نموده است. کاربر به سهولت با جست و جوی مطلبی که قصد دارد طرح های لازمه را یافت کرده و حتی قادر است این طرح ها را به کمک پرینتر های سه بعدی چاپ نماید.

یک قابلیت جذاب دیگر این سایت از این قرار است که شما قادرید مدل های مورد علاقه خود را در ورژن های رایگان و پولی یافت نمایید و از آن استفاده کنید. ممکن است بعضی از گردآورندگان جهت بالا بردن محبوبیت خودشان در این سایت ظرح هایی قرار دهند و ممکن است برای بعضی بهترین منبع دریافت درآمد مناسب باشد، لذا با این تفاسیر این سایت کاربر و طراحان را محدود نکرده و هر فردی با توجه به نیازش قادر است از این سیستم بهرمند شود.

کسب سود دلاری و مراحل مربوط به آن

جهت آغاز فعالیت باید شما در این سایت به عنوان یک فروشنده عضو شوید لذا با توجه به مراحلی که در پایین ذکر شده است حتما اقدام نمایید. بعد از فروشنده شدن امکان آپبود محصولات برای شما محیا شده است.

  •  به لینک sketchfab.com/store مراجعه کنید.
  •  روی قسمت Sing up کلیک کنید و اطلاعات ایمیل و پسورد خودرا وارد نمایید.
  • روی قسمت Become a seller کلیک کنید.
  • اطلاعات حساب خود و شکل پرداخت را در سایت به تایید برسانید.
  • فایل های مورد علاقه خود را آپلود نمایید.
  • توضیحات لازم را به شکل دقیق وارد کنید تا در نتایج جست و جو مناسب سرچ شود.
  • در این قسمت قیمت مورد نظر خود را ثبت کنید و طرح خود را به فروش بگذارید.

نقد کردن درآمد ارزی

حال که فهمیدید سایت Sketchfab  چگونه است و با مراحل فعالیت به شکل فروشنده آشنا شدید احتمالا به این فکر کنید که نقد کردن درآمدارزی در داخل ایران چگونه است. ولی متاسفانه این فکری نادرست است. نقد کردن درآمد این سایت به دو شیوه امکان پذیر میباشد. یک این که خود یک کیف پول الکترونیکی مثل پی پال در اختیار داشته باشید و داده های آن را در بخش شیوه پرداخت ثبت کنید و دیگری این میباشد که ساخت اکانت خودرا بوسیله سایت های داخلی صورت بدهید، اکانت ورفای شده ی خود را در کنترلذ بگیرید و بعد از آن درآمد دلاری خود را به اسانی بدست آورید. البته باید توجه داشته باشید رد انتخاب سایت داخلی مورد نظر اطمینان کامل را حاصل فرمایید.

درباره ما

زرین اکسچنج، یکی از بزرگترین سیستم های نقل و انتقال ارزهای دیجیتال با سابقه 5 ساله و پشتیبانی 24 ساعته می باشد.

ما چطور می توانیم کمکتان کنیم ؟

مجموعه پشتیبانی زرین اکسچنج، آماده هر گونه مشاوره رایگان در تمام زمینه ها به کاربران گرانقدر می باشد.

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *