به خدمات 24 ساعته زرین اکسچنج اعتماد کنید!

بیت کوین زودتر از چیزی که انتظارش را دارید، رکورد قبلی خود را می‌شکند

بیت کوین زودتر از چیزی که انتظارش را دارید، رکورد قبلی خود را می‌شکند

یکی از تحلیلگران بازار ارز دیجیتال می‌گوید بیت کوین می‌تواند طی چند ماه آینده رکورد تاریخی خود را جابه‌جا کند. او همچنین توقع دارد جریان کلی بازار تا پایان سال ۲۰۲۲ صعودی باشد.

به گزارش دیلی هودل، نیکلاس مرتن (Nicholas Merten)، تحلیلگر ارزهای دیجیتال و مجری برنامه ویدیویی دیتا دَش (DataDash) در یوتیوب، بیان داشت بیت کوین زودتر از آنچه که اکثر معامله‌گران فکر می‌کنند به اوج خود خواهد رسید.

مرتن در برنامه جدید خود در کانال یوتیوبی دیتا دش به ۵۱۴٬۰۰۰ دنبال‌کننده خود بیان داشت که بیت کوین سطح ۶۵٬۰۰۰ دلار را سریع‌تر از چیزی که اغلب افراد تصور می‌کنند دوباره آزمایش می‌کند و تحولات فاندامنتال هم به این حرکت صعودی دامن خواهند زد.

او بیان داشت:

این اتفاق بسیار سریع‌تر از آنچه مردم فکر می‌کنند رخ می‌دهد و بیت کوین محدوده ۶۵٬۰۰۰ دلاری را دوباره آزمایش خواهد کرد. بیت کوین تنها به کمی افزایش حجم معاملات در بازار، حرکت قیمتی امیدوارکننده‌تر در مقابل چیزی که در سه‌ماهه اول سال ۲۰۲۲ شاهد بودیم و یک محرک قوی برای جذب چند سرمایه‌گذار سازمانی جدید نیاز دارد. با خرید سرمایه‌گذاران سازمانی و حتی سرمایه‌گذاران خرد و فراهم‌شدن شرایط، دوران رونق بیت کوین شروع می‌گردد.و خیلی زود به قیمت ۶۵٬۰۰۰ دلار باز می‌گردد.

مرتن ادامه داد:

قیمت بیت کوین حتی می‌تواند به سومین اوج قابل‌توجه جدید خود از سال ۲۰۲۱ برسد. سال گذشته هم شاهد این نوع نوسان‌ها، اصلاحات و جهش‌های صعودی در اواسط چرخه بودیم و فکر می‌کنم این بار می‌توانیم شاهد بازگشت قیمت به سطوح بالاتر باشیم که ممکن است سبب شود بیت کوین رکورد قبلی خود را بشکند. در کنار این، محدوده مقاومت قبلی که بالاترین قیمت تاریخی بیت کوین است، به حمایت جدید تبدیل خواهد شد.

مرتن پیش‌بینی می‌کند بیت کوین سطح ۶۵٬۰۰۰ هزار دلاری را از مقاومت به حمایت تبدیل خواهد کرد و از این حمایت تا قبل از پایان سال برای جهش خود به سطوحی که قبلاً دیده نشده، استفاده خواهد کرد.

نمودار قیمت بیت کوین؛ تحلیل مرتن از نمای ۱ روزه بازار بیت کوین/ دلار.
نمودار قیمت بیت کوین؛ تحلیل مرتن از نمای ۱ روزه بازار بیت کوین/ دلار.

او در پایان گفت:

آنچه به‌شیوه کلی در اینجا می‌بینیم، طبق چیزی که مدت‌ها پیش هم روی نمودار ترسیم کرده‌ بودیم، صعود به سطوح بالاتر است. بعد از عبور از جریان صعودی ماه مه (اردیبهشت) حتی اگر در اواسط ماه یک اصلاح جزئی داشته باشیم، باز هم به‌‌سمت بالاتر تا ناحیه ۷۵٬۰۰۰ تا ۹۰٬۰۰۰ دلار ادامه خواهیم داد. بعد از‌آن قیمت بیت کوین کاهش می‌یابد.و به سطح حمایتی که گفتیم می‌رسد و از ماه اوت یا سپتامبر (مرداد یا شهریور) جریان صعودی خود را از سر می‌گیرد و تا حوالی نوامبر و دسامبر (آبان و آذر) به حدود ۱۵۰٬۰۰۰ تا ۲۰۰٬۰۰۰ دلار می‌رسد.

 

زرین‌اکسچنج، مرجع خرید ووچر پرفکت مانی و فروش پرفکت مانی در ایران

دسته بندی

ما چطور می توانیم کمکتان کنیم ؟

مجموعه پشتیبانی زرین اکسچنج، آماده هر گونه مشاوره رایگان در تمام زمینه ها به کاربران گرانقدر می باشد.

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *