در حالی که بسیاری از اعضای جامعه از بحث کردن در مورد بلاکچین نهایی لذت می برند، یکی از مدیران بنیاد کاردانو معتقد است که این بحث ها باید متوقف شود، زیرا موارد استفاده تعیین می کند که کدام بلاکچین برای پروژه های خاص مناسب تر است.

در اجلاس جهانی توکن در دبی، کوین تلگراف با مل مک کان، معاون مهندسی در بنیاد کاردانو صحبت کرد. مدیر اجرایی در مورد موضوعات مختلفی از جمله پذیرش سازمانی و نیاز به توقف بحث در مورد بهترین بلاک چین صحبت کرد.

مل مک کان از بنیاد کاردانو (سمت چپ) با خبرنگار کوین تلگراف ازرا رگوئرا در اجلاس جهانی توکن در دبی. منبع: کوین تلگراف

به گفته مک کان، بلاک چین مزایای بالقوه بسیاری را از نظر ردیابی تاریخچه اساساً هر چیزی ارائه می دهد. او گفت: «راه‌های مختلفی وجود دارد که می‌توانید از بلاک چین برای اثبات منشأ، برای منشأ، و برای همه این موارد استفاده کنید. راه‌های زیادی برای شرکت‌ها وجود دارد که از بلاک چین برای اهداف مختلف استفاده کنند.

با این حال، مک کان گفت که این بدان معنا نیست که شرکت ها باید مدل های تجاری خود را به طور کامل تغییر دهند تا سازگار شوند. مدیر اجرایی توضیح داد که یکی از چیزهایی که او را مورد توجه قرار می‌دهد، شناسایی حوزه‌هایی است که ممکن است به شرکت‌ها کمک کند تا کارهایی را که قبلا انجام می‌دهند «افزایش» کنند. او گفت:

ما به دنبال تغییر مدل های کسب و کار مردم نیستیم. آنچه ما به دنبال انجام آن هستیم این است: چگونه می توانند مدل های کسب و کار خود را با استفاده از قابلیت های Web3 بهبود بخشند؟

مدیر اجرایی همچنین به کوین تلگراف گفت که چگونه آموزش نقشی را در ورود شرکت ها به Cardano و Web3 ایفا می کند. مک کان خاطرنشان کرد: «ما زمان زیادی را صرف آموزش می کنیم، مانند آموزش مستقیم با شرکت ها، نه فقط بر روی پلت فرم آموزش انبوهی که در حال ایجاد آن هستیم».

مربوط: مدیر اجرایی بانک SEBA: افزایش علاقه سازمانی یک نشانه صعودی برای ارزهای دیجیتال است

هنگامی که از مک کان خواسته شد مزایا و معایب پلتفرم های مختلف بلاک چین را مقایسه کند، گفت که موارد استفاده متفاوتی برای هر کدام وجود دارد. مدیر اجرایی همچنین گفت چیزی به نام بلاک چین نهایی وجود ندارد. او گفت:

یکی از چیزهایی که من فکر می کنم مردم باید از انجام آن دست بردارند این است که بلاک چین نهایی چیست؟ می دانید، بهترین بلاک چین برای این کار چیست؟ و در ذهن من وجود ندارد زیرا واقعاً بستگی دارد.»

مک کان استدلال کرد که تنها شخصی که یک کسب و کار ایجاد می کند می تواند ارزیابی کند که کدام بلاک چین برای کسب و کار آنها مناسب تر است. مجری استدلال کرد که استفاده از بلاک چین های مختلف مزایای مختلفی دارد. من هرگز نمی‌خواهم برگردم و بگویم، بله، این یک فروشگاه است. او توضیح داد که این روش کار نمی کند.

مجله: شغل گری جنسلر در معرض خطر، اولین ETF بیت کوین بلک راک و اخبار دیگر: Hodler’s Digest، 11 تا 17 ژوئن