امارات متحده عربی در پی انبوهی از اقدامات اجرایی در ایالات متحده علیه صرافی ارزهای دیجیتال، به کانون اصلی بعدی Binance تبدیل شده است.

الکس چهاده، مدیر کل بایننس دبی در گفتگو با کوین تلگراف گفت که امارات متحده عربی مقصد اصلی کسب و کارهای رمزنگاری است که به دنبال مسیری روشن هستند و به موضع دوستانه آن نسبت به دارایی های دیجیتال اشاره کرد.

بایننس تشخیص داد که رهبری ارشد امارات می‌خواهد این منطقه را به عنوان یک نقطه کانونی برای Web3 ایجاد کند. آنها در تلاش برای تنوع بخشیدن به سوخت های فسیلی هستند و می بینند [crypto] چهاده گفت: به عنوان یک راننده عالی برای انجام این کار

در نهایت، مقررات شفاف رمزنگاری در امارات، این منطقه را برای صرافی هایی مانند بایننس جذاب می کند، که در حال حاضر با اختلافات قانونی از سوی تنظیم کننده ها در ایالات متحده، از جمله کمیسیون بورس و اوراق بهادار، و کمیسیون معاملات آتی کالاها دست و پنجه نرم می کند.

بایننس اینجاست [in the UAE] زیرا به ما این ضمانت داده شده است که می‌توانیم عملیات را راه‌اندازی کنیم و برای آینده بسازیم.»

“شما نمی خواهید محل حرکت تیرک های دروازه را تنظیم کنید. برای کسب و کارهای بزرگ، به قابلیت پیش بینی، برنامه ریزی و بودجه نیاز دارید.»

چهاده به سازمان تنظیم مقررات دارایی های مجازی امارات متحده عربی (VARA) به عنوان یک نیروی محرکه کلیدی در پشت موج افزایش علاقه مرتبط با ارزهای دیجیتال در منطقه اشاره کرد.

او گفت: «چارچوب روشنی برای تعامل افراد و کسب‌وکارها وجود دارد، در حالی که شما در جاهای دیگر چنین چیزی را نمی‌بینید».

فراتر از مقررات، چهاده گفت که هجوم جوانانی که به امارات متحده عربی نقل مکان می‌کنند می‌تواند باعث شود که این منطقه با سرعت بیشتری نسبت به سایر مراکز دارایی دیجیتال، رمزارز را بپذیرد.

دو عامل کلیدی این است که بسیاری از مهاجران از اروپا و آسیا به اینجا مهاجرت می کنند و جمعیت کلی نیز جوان تر است – و ما می دانیم که افراد جوان در مورد دارایی های مجازی ذهنیت مطلوب تری دارند.

“شما اینقدر در هاب های رمزنگاری دیگر نمی بینید.”

مریگانکا پاتنیک، مدیرعامل Merkle Science نیز چشم انداز نظارتی در امارات متحده عربی را ستود و خاطرنشان کرد که VARA، به عنوان اولین تنظیم کننده دارایی های مجازی در جهان، دستورالعمل های انطباق بسیار دقیقی را برای شرکت هایی که تحت نظر خود کار می کنند ارائه می دهد.

مربوط: VARA دبی مجوز «آماده‌سازی» OKX را به عنوان بخشی از برنامه‌های توسعه صرافی تأیید کرد.

پتنیک به کوین تلگراف گفت: «تعامل بیشتری با بخش خصوصی و تنظیم‌کننده‌ها وجود دارد، زیرا این یک اکوسیستم کوچک‌تر و در مراحل اولیه است. همچنین استخدام تیم در امارات متحده عربی یا ساختن یک تیم 100 نفره که همگی اهل منطقه نیستند، آسان تر است.

در 7 فوریه، VARA مقررات محصول کامل بازار خود را منتشر کرد که شامل چهار کتاب قانون اجباری و مختص فعالیت است که قوانینی را برای ارائه دهندگان خدمات دارایی مجازی فعال در دبی تعیین می کند.

بایننس در سپتامبر 2021 مجوز حداقل محصول قابل دوام را از VARA دریافت کرد.

مجله: راهنمای شهر رمزنگاری به سیدنی: چیزی فراتر از یک پل نمادین