به خدمات 24 ساعته زرین اکسچنج اعتماد کنید!

Cryptographic Exchange Binance برای استفاده از راه حل KYC Refinitiv در گردش کار داخلی

Cryptographic Exchange Binance برای استفاده از راه حل KYC Refinitiv در گردش کار داخلی

با توجه به اعلامیه منتشر شده در ۲۰ نوامبر، بایننش با استفاده از نرم افزار Know Your Customer (KYC) ارائه شده توسط نرم افزار مالی شرکت Refinitiv از بایننس استفاده می کند.

بایننس شخصا استفاده از نرم افزار Refinitiv را به Cointelegraph تایید کرد.

قبلا بخش بازاریابی مالی و ریسک Thomson Reuters، Refinitiv اطلاعات و زیرساخت های بازار را فراهم می کند، در حالی که نمونه های آن گزارشدهی بیش از ۴،۰۰۰ نهاد در سراسر جهان را تشکیل می دهد.

با توجه به اعلامیه، راه حل KYC مبادله پیشرو در بورس اوراق بهادار جهان را با تعدیل حجم تجارت، بایننس، برای ادغام پایگاه اطلاعات ریسک جهانی در جریان کار داخلی خود را فعال خواهد کرد. این بدان معنی است که بایننس اجازه می دهد تا فرآیند غربالگری را برای ورود به سیستم، KYC و سلب مالکیت با خطر شخص ثالث تسهیل کند.

نادیم نجار، مدیر عامل شرکت خاورمیانه و آفریقا در Refinitiv در مورد نیاز به مبادلات رمزنگاری برای افزودن ساختارهای KYC گفت:

“در چند سال گذشته، تنظیم کننده ها در حال تلاش برای اطمینان از این هستند که هر کسی که به صورت نقدی به اوراق بهادار منتقل می شود، به همان قواعد مورد نیاز KYC مانند افرادی که با یک بانک متعارف برخورد می کنند، تحت پوشش قرار می گیرد.”

KYC فرایند کسب و کار تأیید هویت مشتریان خود و ارزیابی خطرات بالقوه نیت های غیر قانونی در روابط تجاری است. طبق بیانیه Refinitiv، این سرویس داده های قانونی را از منابع معتبر در بیش از ۲۰۰ کشور ادغام می کند و توسط یک سیاست جهانی که توسط بیش از ۱۰۰ سازمان تنظیم مقررات و موسسات مالی مورد آزمایش قرار گرفته است، پشتیبانی می شود.

تمام چیزهایی که درباره استخراج بیت کوین باید بدانید
همچنین بخوانید:

Changpeng Zhao، مدیر عامل شرکت بایننس، در اوایل ماه جاری گفت که این شرکت نگران کاهش حجم معاملات ناشی از رکود بازار فعلی نیست، حتی در حالیکه معامله در حال حاضر یک دهم حجم معاملات را در ژانویه ۲۰۱۸ انجام داده است. هنوز دو یا سه سال پیش مبادله شدیدی با حجم معاملات داشت و هنوز سودآور است.

ژائو پیشنهاد کرد که ورود موسسات به صنعت، می تواند یک کاتالیزور احتمالی برای حرکت بازار باشد، که پیش بینی کننده سرمایه گذار و مدافع ارزهای دیجیتال مایک نووگراتز است که گفته است سرمایه گذاران نهادی در سه ماهه اول یا دوم ۲۰۱۹ وارد بازار خواهند شد. منجر به افزایش قیمت های جدید بیت کوین (BTC) می شود.