به خدمات 24 ساعته زرین اکسچنج اعتماد کنید!

قرنطینه اسکناس های استفاده شده از ترس کرونا؛ نیاز به بیت کوین دوباره احساس شد

قرنطینه اسکناس های استفاده شده از ترس کرونا؛ نیاز به بیت کوین دوباره احساس شد

بر اساس خبرها و اتفاقات، دولت چین شروع به قرنطینه پول های استفاده شده کرده است. علت شروع این قرنطینه، جلوداری از شیوع دوباره و بیشتر ویروس کرونا میباشد. این اتفاق موجب این شده که کارشناسان ارزهای دیجیتال استفاده از این ارزها مثل کرونا کوین و… در این برهه زمانی در جهت رفاه حال شهروندان لازم و ضروری بدانند.

به نقل از کوین تلگراف، مقارن ۱۳ فوریه (۲۳ بهمن) و یک روز بعد از اینکه دولت چین در شیوه شناسایی این ویروس تغییر رویکرد داشت. شمار مبتلایان به این ویروس تنها در شهر ووهان به 15.000 نفر تغییر پیدا کرد. اکنون متاسفانه تعداد قربانیان از طریق این ویروس به 242 تن رسیده است.

با توجه به آماری که دولت چین به طور رسمکی اعلام کرده است شمار مبتلایان در سراسر چین 71.000 تن است که 1.775 تن از این تعداد قربانیه این ویروس شده اند.

بر اساس آمار و ارقام بدست آمده تعطیل شدن فارم های استخراج در اغلب مناطق چین هنوز نتوانسته بر نرخ هش ریت شبکه تاثیر چندتانی بگذارد و اینک هش ریت شبکه در وضعیت مناسب و طبیعی خود قرار دارد.

ماتی گرینسپن (Mati Greenspan)، موسس کوانتوم اکونومویکس (Quantum Economics)، طی گفت و گویی با کوین تلگراف اظهار کرد که اینک سخت است که بخواهیم در خصوص تاثیرات ویروس کرونا در قیمت بیت کوین به طور قاطع نظر بدهیم. او هم چنین در ادامه گفت :

این موضوع که ویروس کرونا تا چه اندازه بر بازار بیت کوین موثر بوده است، قادر به ارایه نظریه صریح نیستیم، ولی اکنون بر این باوریم که تاثری نداشته است.

پس از گرینسپی، سخنران شرکت بیت مین نیز بر گفت که بر این باور است که ویروس کرونا نتوانسته بر بازار بیت کوین تاثیر گذار باشد.

هم اکنون نیز کارشناسان ارشد جامعه ارزهای دیجیتال در محافل خبری و اجتماعی در حال پرسش و پاسخ در خصوص مثمر ثمر بودن استفاده از بیت کوین در رابطه با جلوگیری از شیوع ویروس بوسیله اسکناس هستند. همچنین لازم به ذکر است که توسعه توکن ERC-۲۰ است که از آن با عنوان «کرونا کوین» (NCOV) نام میبرند. بنا بر اطلاعات وب‌سایت رسمی کرونا کوین، قصد آنها گسترش اگاهی درباره اپیدمی این ویروس است.

درباره ما

زرین اکسچنج، یکی از بزرگترین سیستم های نقل و انتقال ارزهای دیجیتال با سابقه 5 ساله و پشتیبانی 24 ساعته می باشد.

ما چطور می توانیم کمکتان کنیم ؟

مجموعه پشتیبانی زرین اکسچنج، آماده هر گونه مشاوره رایگان در تمام زمینه ها به کاربران گرانقدر می باشد.

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *