به خدمات 24 ساعته زرین اکسچنج اعتماد کنید!

۷ دلیل برای استفاده از کیف پول تراست ولت Trust Wallet

۷ دلیل برای استفاده از کیف پول تراست ولت Trust Wallet

این روزها ارزهای دیجیتال به یکی از میحث های ترند روز تبدیل گردیده اند. هرکسی با کمترین دانشی که در این زمینه به دست می آورد فعالیت خود را آغاز می کند. خرید و فروش ارزهای دیجیتال به راحتی امکان پذیر میباشد. با یک جستجو در اینترنت سایت هایی را پیدا خواهید کرد که این خدمات را برای شما فراهم می کنند. ولی جهت خرید ارز دیجیتال به یک کیف پول مخصوص جهت ذخیره و نگهداری نیاز خواهید داشت. در این مطلب همراه زرین اکسچنج باشید و با کیف پول تراست ولت Trust Wallet بیشتر آشنا شوید.

کیف پول تراست چیست؟

  • یک کیف پول غیرمتمرکز که کلیدهای کیف پول خود را در اختیار خواهید داشت.
  • کیف پول تحت کنترل کاربر میباشد و تنها کاربر می تواند بودجه خود را کنترل نماید.
  • متفاوت با کیف پول های متمرکز به DApps دسترسی دارد.
  • هیچ اطلاعات شخصی از کاربر را نگهداری نمیکند.
  • هدف اصلی دسترسی بیشتر به ارزهای دیجیتال میباشد.

۷ دلیل برای استفاده از کیف پول تراست ولت Trust Wallet

چرا باید از Trust Wallet استفاده نماییم؟

تراست ولت بیشتر از یک سال قبل برای عموم منتشر گردید. این یک کیف پول ساده و قابل اعتماد ERC20 میباشد که به شما امکان می دهد که توکن های اتریوم و ERC20 را نگهداری نماید. کیف پول Trust یک قابلیت جالب دارد و آن اینکه “به شکل خودکار” هر توکن ERC20 را که یک کاربر در کیف پول اتریوم خود دارد، نمایش خواهد داد.

7 علت برای انتخاب کیف پول Trust

1. ایمن و مطمئن

  • ما هیچوقت به کیف پول کاربران خود دسترسی پیدا نمی کنیم.
  • ما هیچوقت اطلاعات شخصی را درخواست و یا به آنها نیاز نخواهیم داشت.
  • ما یک مدل امنیتی سمت مشتری با کلیدهای خصوصی به صورت محلی میزبانی می کنیم.
  • ما بر ساخت رابط های بصری اسان جهت استفاده تمرکز می کنیم.

2. کاربر پسند

درک و استفاده از تراست ولت بسیار آسان میباشد. این کیف پول دارای یک رابط کاربری بسیار اسان و بسیاری قابلیت های مفید دیگر می باشد. علاوه بر خرید و فروش معمول کوین ها / توکن، دسترسی به DApps، سهام و مبادلات غیرمتمرکز (DEX) نیز از قابلیت های مناسب این کیف پول می باشد. Wallet Connect، یکی از قابلیت های اخیر منتشر شده توسط این تیم میباشد. این ویژگی یک پروتکل باز جهت اتصال DApp های دسک تاپ به کیف پول های تلفن همراه با بهره از رمزگذاری انتها به انتها میباشد.

۷ دلیل برای استفاده از کیف پول تراست ولت Trust Wallet

3. قابل دسترس و رایگان

هر فردی که دارای دستگاه تلفن همراه یا تبلت باشد قادر است برنامه Trust Wallet را در اختیار داشته باشد. این برنامه در هر دو سیستم عامل iOS و Android موجود میباشد. بدون محدودیت نصب، حتی قادر هستید آن را در چندین دستگاه در اختیار داشته باشید. بهره از آن کاملا رایگان میباشد و به هیچ نوع اشتراکی نیاز ندارد. بدون ثبت نام و  پر کردن فرم. اطلاعات شخصی شما با شما باقی خواهد ماند.

در زمان ارسال معاملات، تنها چیزی که از کیف پول شما کم میشود ، هزینه کارمزد میباشد. این هزینه به ماینرهایی مثل شبکه اتریوم یا بعضی از زنجیره های Proof-of-Stake پرداخت خواهد شد که برای پردازش معامله شما هزینه کمی لازم میباشد. اعتماد کیف پول هیچ هزینه ای دریافت نخواهد کرد و ما به هیچ وجهی که روی کیف پول دارید دسترسی نداریم.

4. تشویق به همکاری

ما به توسعه دهندگان دیگر این امکان را میدهیم کیف پول در بالای Wallet Core 40 که اپن سورس میباشد، ایجاد کنند. ما می دانیم که کار با هم به عنوان یک جامعه برای همه بهتر است. شفافیت کامل برای مشاهده کد منبع و مشاهده شیوه مدیریت اطلاعات در سمت مشتری الزامی میباشد. ما هیچ اطلاعات خصوصی را ذخیره نخواهیم کرد.

۷ دلیل برای استفاده از کیف پول تراست ولت Trust Wallet

5. سهولت در استفاده

صرافی های ارزهای دیجیتال و بعضی از سیستم عامل های معاملات آنلاین ارز دیجیتال را برای شما ذخیره مینماید و حساب و موجودی را ارائه می دهند. با کیف پولی مثل Trust Wallet، در هر زمان و هر جایی دسترسی کامل به سرمایه خود را خواهید داشت و قادر هستید هر جا ارزهای دیجیتال پذیرفته شود آزادانه معامله نمایید.

6. این Blockchain agnostic است

Blockchain agnostic به این معنی میباشد که این یک پلت فرم واحد است که امکان چندین زنجیره متنوع را فراهم کرده. در اینجا بعضی از کوین ها / توکن های اصلی که Trust Wallet پشتیبانی می کند را باهم میبینیم:

7. هدف گسترده شدن است

ویکتور رادچنکو، اساس گذار تراست ولت در اغاز سال جاری اظهار کرد: ” اینکه مردم قادر باشند با بهره از کارت اعتباری یا حساب بانکی خود ارز دیجیتال خریداری نمایند، جهت گسترده شدن در زمینه ارزهای دیجیتال ضروری میباشد.” تراست ولت در حال حاضر از خرید با کردیت کارت پشتیبانی می کند و سعی میکند تا شیوه های بیشتری برای خرید ارز دیجیتال و ذخیره آنها پیدا کند.

آیا تا امروز از این کیف پول نرم افزاری استفاده کرده اید؟ نظر شما در خصوص این کیف پول چیست؟

دسته بندی

ما چطور می توانیم کمکتان کنیم ؟

مجموعه پشتیبانی زرین اکسچنج، آماده هر گونه مشاوره رایگان در تمام زمینه ها به کاربران گرانقدر می باشد.

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *