بایننس، بزرگترین صرافی رمزارز جهان، در یازدهمین دور رایت خود، 2.65 میلیارد توکن Terra Classic (LUNC) را سوزاند.

مجموع توکن‌های LUNC سوزانده شده توسط Binance اکنون از 35.5 میلیارد فراتر رفته و میزان رایت انجمن از 68 میلیارد فراتر رفته است. معامله گران به سوختن واکنش مثبت نشان دادند و LUNC شاهد افزایش 3 درصدی قیمت بود.

بر اساس الف معامله بایننس که در 1 ژوئیه اجرا شد، 2.65 میلیارد توکن LUNC را به آدرس رایت منتقل کرد و عرضه در گردش را کاهش داد. این معامله همچنین شامل کارمزد تراکنش 13.25 میلیون LUNC بود.

مکانیزم رایت Terra Classic هر زمان که تراکنش در شبکه انجام شود به طور خودکار توکن ها را می سوزاند. تعداد توکن های سوزانده شده نسبت به تعداد در گردش است. این تضمین می کند که کل عرضه توکن ها دائماً کاهش می یابد و به طور فرضی ارزش آنها در طول زمان افزایش می یابد.

همانطور که توسط Coingape، Binance گزارش شده است انجام شده سوزاندن 1.04 میلیارد توکن LUNC در ماه ژوئن. اگرچه بایننس سهم خود را از کارمزدهای معاملاتی LUNC و مارجین از 100% به 50% کاهش داد، جامعه از پشتیبانی ارائه شده توسط صرافی ارز دیجیتال و مدیر عامل آن Changpeng Zhao ابراز قدردانی کرد.

در طول دو ماه گذشته، به لطف ابتکارات پروژه‌هایی مانند DFLunc، Terra Casino و Cremation Coin که میلیون‌ها توکن LUNC را در هفته می‌سوزانند، نرخ رایت LUNC بهبود یافته است. در نتیجه، جامعه با موفقیت 68 میلیارد توکن LUNC را سوزاند.

مربوط: هدف تیم Six Samurai از Terra Allies احیای اکوسیستم است

پس از تکمیل موفقیت آمیز بزرگترین ارتقاء خود در ماه می، که هدف آن همسویی زنجیره با Terra 2.0 و سایر زنجیره های Cosmos است، تمرکز فعلی جامعه بر کاهش عرضه توکن های LUNC و TerraClassicUSD (USTC) است. علاوه بر این، گروه ویژه L1 و تیم کوانت در ابتکار USTC repeg همکاری خواهند کرد.

در ماه ژوئن، LUN برای عبور از مرز 0.0001 دلار تلاش کرد و به زیر سطح پشتیبانی 0.000090 دلار کاهش یافت. با وجود سوختگی بایننس، قیمت LUNC همچنان تحت فشار است و حرکت نزولی را نشان می دهد.

با توجه به CoinMarketCap، قیمت LUNC در 24 ساعت گذشته 3 درصد افزایش یافته است و در زمان نوشتن 0.000087 دلار معامله می شود.

مجله: آسیا اکسپرس: جاستین سان در مقابل SEC، Do Kwon دستگیر شد، 180 میلیون بازیکن بازی Polygon ضربه می زند